Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A32] zbiornik paliwa - odpowietrzenie


Gość psubrat

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Kiedy odkrecam korek wlewu benzyny gwaltownie jest zasysane powietrze tak jakby bylo cos nie tak z odpowietrzeniem baku. Sprawdzilem wszystkie przewody i jest OK. ....?

 

Kiedys mialem podobny problem w Oplu Kadecie (moje pierwsze auto ponad 10 lat temu) i doprowadzilo to do pekniecia zbiornika paliwa - zle odpowietrzany bak "pracowal" i w koncu zaczal ciec.

 

Czy ktos z szanownych kolegow spotkal sie z tym problemem w Maximie?

 

psubrat

Czarna Mambaxima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak kiedyś w swojej, po odkręceniu korka zasysał powietrze, u mnie pomogło przydmuchanie odpowietrznika, czyli przewodu który idzie od wlewu do zbiornika, z tego co sie dowiedziałem to ten odpowietrznik przy zbiorniku ma kilka rozgałęzień, do tego jeszcze nie mogłem zatankować normalnie tylko trwało to tyle co bym lał ze 300 litrów, ciągle pistolet odbijał.

W przypadku mojej Maximy to własnie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci pistoletu nie wybija to jest wszystko oki. Miałem kilka autek i kazde jak jak długo nie piło robiło syyyyyy na wieść że jest pod dystrybutorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za Wasze uwagi.

U mnie zasysa powietrze nawet krótko po tankowaniu, wystarczy spalić niewielką ilość benzynki.

 

Na szczeście pistolet wcale nie odbija za wcześnie i tankuje się bezproblemowo.

Ten odpowietrznik o którym mówi Jaca V6 sprawdziłem i jest drożny.

Chyba zostawie to tak jak jest.

 

psubrat

Czarna Mambaxima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...