Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navara D40 - wolne obroty


Gość maryoosh13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maryoosh13

Witam.

W mojej Nysie wolne obroty "pływają". Nie są stałe. To dość denerwujące. W czasie obniżania się obrotów (nieznacznie) następują nieprzyjemne wibracje całego samochodu. Nie wiem czy to normalne. Jak to wygląda w Waszych autach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to normalne.

 

Może być falowanie obrotów podczas załaczania klimy albo in nych dużych odbiorników prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maryoosh13

Czyli czeka mnie wizyta w serwisie.... :(:

Czy wiecie coś na temat akcji serwisowych (poza sławnymi poduchami). W tym serwisie, w którym byłem nic nie wiedzą o żadnych akcjach. Ale coś im nie bardzo wierzę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to samo czasem jak stoje to spada od czapki

staram sie takie rzeczy jednak niezauwazac bo aso Ci nie pomoze a jak bym mial na to wszystko zwracac uwage to by mi bania pekla

u mnie jeszcze sie zdarza ze stoje a kluczyk na off i nagle wskazowka obrotow hyc podskakuje raz i opada...bardzo ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też występuje, to chyba taki bajerek żeby znudzonemu kierowcy oczekującemu na parkingu dać trochę impulsów pobudzających :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Ja żadnych problemów nie mam. Auto przejechało dotychczas 11 tysięcy i na wolnych obrotach silnik jest spokojniejszy niż niejedna benzyna. Widać zależy od sztuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...