Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

el-tec jakosc wykonania


Gość EnDrIu WAWA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EnDrIu WAWA

Chcialbym uzystac informacje od osob, ktore robily tam auto co sadza o wykonaniu, czy byly reklamacje itp. jest to mi potrzebne, gdyz zamierzam tam zrobic orurowanie do IC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wydech w El-Tec'u robiłem już trzy razy. Robota na najwyższym poziomie. Zawsze wydech był zrobiony idealnie tak jak sobie zażyczyłem. Nigdy nie były potrzebne żadne poprawki. W dodatku tłumiki są wypełniane czymś nieco bardziej wyszukanym niż wata szklana i nie wydmuchują się po roku czasu. Ostatnio (jakieś dwa tygodnie temu) zrobili mi tłumik końcowy do mojej Hondy. Chciałem możliwie jak najcichszy, ale mimo wszystko przelotowy. Udało się. Wydech cichy niczym seryjny, a jednak jest przelotowy. Resztę układu (nie licząc kolektora) mam również made in El-Tec i jeżdżę już na nim ponad dwa lata. Wszystko jest w stanie takim jakbym wyjechał dopiero co od nich z warsztatu. Naprawdę polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ich śmiało polecić... choć przyznam że spotkałem się z paroma reklamacjami

- u kolegi w GOLFIE III Turbo, w tlumiku wywaliło komorę

hehe reszty nie pamietam...

 

Ale to i tak dobra średnia błedów jak rocznie powstaje tam ok 200 układów wydechowych i niezliczone ilości tłumików...

Ps. ja u nich będe robić FMIC-a ale intercooler taki al-la SEPARACO... (patrz EBAY)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Ja mogę ich śmiało polecić... choć przyznam że spotkałem się z paroma reklamacjami

- u kolegi w GOLFIE III Turbo, w tlumiku wywaliło komorę

hehe reszty nie pamietam...

 

Ale to i tak dobra średnia błedów jak rocznie powstaje tam ok 200 układów wydechowych i niezliczone ilości tłumików...

Ps. ja u nich będe robić FMIC-a ale intercooler taki al-la SEPARACO... (patrz EBAY)

Dobrze napisales nazwe? Zerknalem na google oraz ebay i nic mi nie wyskoczylo pod ta nazwa...czym sie rozni od normalnego coolera?? Moze pogadam z Wojtkiem zeby mi taki zbudowal jesli jest lepszy od zwyklego :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tej chwili mam calosc od kolektora az do konca madz in eltec, bey ostatniego+bede robil w tym tygodniu. Full profi. yebz tzlko taniej bylo....

 

[ Dodano: Nie 18 Maj, 2008 16:57 ]

Witam. juz mam ostatni pelny przelot fi 60mm made by eltec.

Bylem caly czas 6h i widzialem jak robia, full profi

polecam z pelna odpowiedzialnoscia.Jest tak jak chcialem, cicho lae rasowo.Miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...