Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

immobilizer w primerce p10 :(


Gość mlody0292

Rekomendowane odpowiedzi

witam przyjechałem nissanem primera z angli i zgubiłem kluczyk z pilotem i nie mam zapasowego a w aucie jest immobilizer i mam problem i napewno go nie zapale koledzy wiecie moze cos o tym szukałem na forum ale nic ciekawego nie ma mozna to jakoś odłonczyć koledzy prosze o szybkie propozycje z gory dzieki pozdrawiam (prosze o jakiś schemat albo propozycje co zrobić zeby uruchomić samochod) bo o kluczyku moge zapomnieć ... :( :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kluczyk Ci dorobią na podstawie stacyjki. A immobiliser to prosta sprawa, ale niestety wymaga wizyty u kogoś. W nissanie są immobilisery typu Philips typ 3 lub 5.

Potrzebujesz byle jakiego ale najlepiej od nissana - wtryniasz do stacyjki.

Potrzebujesz podlaczyc komputer diagnostyczny pod zlacze diagnostyczne (kolo bezpiecznikow)

Tam pstrykasz wprogramowywanie kluczykow i zaczyta Ci ten kod który masz.

 

Jak nie dasz rady to musisz zdobyc zestaw ECU+sterownik Immo(audio link) i pestka z kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie ale z opisu wnioskuję że immobilizer jest jako osobne patent (nie w kluczyku). jeśli tak to na forum jest opis jak go ominąć, jakieś plusy się zwiera czy coś takiego już nie pamiętam. A kluczyk to byle punkt ci dorobi.

Jeśli masz w kluczyku to chyba tylko serwis albo wyspecjalizowany warsztat Ci dorobi.

W Warszawie jest serwis dorabiający takie rzeczy:

serwis kluczy immobilizer (022) 6730941. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie ale z opisu wnioskuję że immobilizer jest jako osobne patent (nie w kluczyku). jeśli tak to na forum jest opis jak go ominąć, jakieś plusy się zwiera czy coś takiego już nie pamiętam. A kluczyk to byle punkt ci dorobi.

Jeśli masz w kluczyku to chyba tylko serwis albo wyspecjalizowany warsztat Ci dorobi.

W Warszawie jest serwis dorabiający takie rzeczy:

serwis kluczy immobilizer (022) 6730941. Powodzenia

 

kluczyk dorobisz prawie wszedzie ale kopie pestki można zrobić tylko jak sie ma kluczyk z oryginałem mnie to kosztowało 130 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...