Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J30] spalanie po modyfikacji EGR?


Gość Mikus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialem zapytac, o ile srednio wzrasta spalanie po modyfikacjach zwiazanych z EGR? i gdzie mozna znalezc dokladna instrukcje, przeprowadzenia, takich zabiegow??:)

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa to Maxima z roku 1992 to nie jest QX jak masz napisane ;) tylko J30 i tyle, jeżeli chodzi o wzrost spalania to nie zauważyłem żeby nastapił, a co do instrukcji jak to zrobić to znajdziesz w odpowiednim do tego temacie w Nissan Power team :)

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko chcialem zapytac, ile pobiera napoju (pb) twoja Maxi?

jeżdże na Pb98, tylko i wyłącznie, dlatego ze mam troche zrobiony dolot i zapłon, ile pali ? Szczerze to mało mnie to interesuje, chce mieć przyjemność z jazdy a nie sie turlać, na trasie przy prędkościach 90 - 120 pali coś koło 9,5 litra, sprawdzone w zeszłym roku do Borska na Zlot, w mieście nie ma szans sprawdzić u mnie bo jeżdże raczej ostro :diabel2: , nie licze tego, pali ile wleje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zrobisz modyfikacje ktora ma wplywac na moc to dolicz 2 litry :) nie powstrzymasz sie zeby nie sprawdzic na kazdej prostej :) Jak zmiescisz sie w 15l/100km to bedzie dobrze! :)

 

... no chyba ze sobie fotel odsuniesz za daleko lub moge przywiazesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no tak czy siak, liczac nawet te dwa litry, to i tak nie duzo, skoro kazdy potwierdza, odczowalne odpiecie naszych kucykow z siodel. :)

jak tylko zaslepie, dam znac, jak to u mnie bedzie wygladalo:)

pozdro panowie:)

 

V6, V8 V12, piekna sprawa, ciekawe czy bedzie nam dane pojezdzic kiedys V24?:D:D:D ojjjjjjjjj, :) dzialoby sie, dzialo...:)

 

apropo spalania. moja maxi jest zagazowana. przy serio ostrej jezdzie po miescie, nie zezarla mi wiecej niz 13 l. gazu.... czy to normalne:) a na trasie w niemczech zamykalem licznik przez dlugi czas, jechalem na PB 95, jak w morde wyszlo mi 9 l benzyny.....

a jak pomysle ze polonezy pala po 17...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem z własnego doswiadczenia.

 

MOja maxima przed EGR-em paliła 9-13

 

Po usunięciu EGR 11-15!!! i to przy tej samej jeździe,naprawde.Jezdzę zawsze tak samo,płynnnie,dosyć spokojnie i spalanie zauwazalnie wzrosło.

 

Dlatego powróciłem do EGR-a i jest tak jak było- 9-13l/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...