Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gaz do maximy 98


Gość adamp1111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

chcę kupić maximę z niemiec - za około 10tys zł 98 r 3.0 silnik i chcę jeździć na gazie ale jednak jak najtaniej - doradźcie proszę jaki jest szacunek kosztów instalacji różnych generacji do maximy. Najchętniej bez sekwencji... - ale jak trzeba będzie to się poddam. :)

 

Jeśli ktoś może doradzić markę instalacji i jeszcze firmę w Poznaniu - będę wdzięczny

 

pozdr

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie ma to być sekwencja to do twojej maximy jedynie BLOS ale i tak mogą być z nim problemy głównie przez zmienną długość kolektorów ssących :/ jeden dobry wystrzała i mozna się pozbyć połowy kolektora :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź

 

a orientujesz się może ile wydam na sekwencję która będzie dobrze z tym silnikiem chodzić - i żeby w wielu warsztatach mieli program obsługowy jakby co?

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sekwencja do 6 cylindrowca kreuje się w okolicy 3300 - 3500 zł niedawno nawet taką montowałem w Maximie 3,0 :) dysze fi 2,7mm wtryski czerwone Vateki autko pali w okolicy 13 litrów gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaplacilem za sekwencje do swojej maxi 3.0 ale mialem swoj zbiornik juz zamontowany (przerabialem II generacje na sekwencje)

 

Jesli maximka to 3.0 to nie oszczedzaj, nie warto, od razu wrzuc sekwencje. Ja mam STAG 300 i bardzo sobie chwale, super sie sprawuje, zero problemow. Spalanie w miescie nie przekracza 13 przy dynamiczniej jezdzie (manual) - srednio 12.5 wychodzi. W trasie potrafi okolo 10 wyjsc przy spokojnej jezdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...