Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Resetowanie komputera w Almerze


Gość b.sebastian5

Rekomendowane odpowiedzi

Odłącz akumulator na co najmniej 5 h, najlepiej na całą noc, potem podłącz odpal potrzymaj na obrotach ok 3000 do całkowitego zagrzania silnika, najlepiej aż się włączy wentylator na chłodnicy. Sam kiedyś stosowałem, nigdy nic nie uszkodziłem. Być może są inne sposoby, zapewne wypowiedzą się też inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sargoszyygy

jedno pytanie w N15 też to tak działa i nic mu się nie popsuje, czytałem gdzieś na forum o 24h i podobno kasują się dane z licznika itd.

:!!: Ale do czego zmierzam czy po resecie kompa wrócą ustawienia fabryczne co do obrotów silnika itd, pytam ponieważ po wymianie świec przewodów i filtrów często obroty skaczą do 1600 1800 :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanie w N15 też to tak działa i nic mu się nie popsuje?

Nie mogę się wypowiadać czy działa to w N15, bo ja tylko robiłem to w mojej N16, po założeniu gazu wywalał mi błąd, zanim gaziarz się z tym się uporał, tak kasowałem tryb awaryjny. Dane licznika głównego przebiegu na pewno tak się nie skasują, skasuje się licznik dzienny i zegarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...