Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie działajacy głośnik


Grimm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zauważyłem że w primerce nagle przestał grać lewy głośnik, sprawdziłem przewody, iso od radja i nawet zdiołem boczek od drzwi aby sprawdzić przewody które wydają się być OK. Wszystko wskazuje na to że nagle padł głośnik, w jaki sposób sprawdzić czy to on jest przyczyną nie grania ? abym nie potrzebnie kupował nowy głośnik, nie mam innego dla sprawdzenia, jeśli wie ktoś jak zdiagnozować taki przypadek to proszę o poradę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ;) podlacz go z prawej strony bo tam masz pewnosc ze kable sa ok ;) dziwne zeby tak glosnik odrazu padl :| zobacz tez czy kabelki sie nie odlutowaly te w glosniku co do membrany ida ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy bez zdejmowania drugiego boczku się nie obędzie ?

tyle roboty i problemu aby dojść do przyczyny nie działającego głośnika... ehhh :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He zeby zdjąc boczek trzeba odkrecic jedna srubkę ;) przynajmiej w mojej primerze tak jest. no i glosnik 4 srubki :) to tak wiele roboty ?? :) moze da sie inaczej ale ja nie wiem jak ;) podlacz go w domu do jakiegos urzadzenia audio ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet zdiołem boczek od drzwi aby sprawdzić przewody które wydają się być OK.

ale patrzyłeś tylko przy głośniku czy na całej długości :?: ...może przewód Ci się gdzieś przedarł :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Wto 29 Kwi, 2008 23:10 ]

Owszem na jedną śrubkę, ale więcej czasu zajmuje wyjęcie zawleczki od korbki niż zdjęcie boczka :< Więc chyba zrobie jak LeszekSKC radzie i się zajmę tym jak tylko znajdę trochę więcej czasu. A przewody sprawdziłem wizualnie od radia do wiązki i od głośnika do wiązki innych przewodów i wydają się być OK. A może to wina elektryka który zakładał mi sterownik do centralnego zamka i cos tam pomieszał..ale raczej stawiam na nagły zgon głośnika :) tylko że tak nagle?? to mnie zastanawia

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Pon 05 Maj, 2008 08:05 ]

była majówka, sprawdziłem jeszcze raz głosnik i przewody, przewody OK, sam głosnik do tyłu podpiołem i nie grał, więc problem rozwiązany na rzecz naglego zgonu głośnika :),

ma ktos może jakiś głosnik do P11 z Wrocławia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...