Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zamiennik bezpiecznika 100A czy ktoś wie gdzie?


Stefanopulus

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Mam nadzieję, że w dobrym miejscu o tym piszę ;)

 

Szukam bezpiecznika 100A (ten niebieski w skrzyneczce koło przekaźników pod maską)

 

W ASO chcą 80PLN i 2 tygodnie trzeba czekać!!! Słyszałem, że można dosztukować takowy od Seata, czy wiecie czy to prawda?

 

Dzięki za wszelkie info.

 

Ave

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kiedyś spaliłem taki w Primerze P11 i dopiero na szrocie trafiłem z całą podstawką za 50 zł więc teraz jak coś grzebie to odłączam klemę z aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche odgrzebie temat...

 

znalazles gdzies ten bezpiecznik poza ASO?

 

Tak był chyba w sklepie internetowym intercars za 10PLN ;)

Uwaga są dwie wersje z pionowymi nóżkami i ułożonymi horyzontalnie.

Te horyzonatlnie pasują.

Większy mam problem z założeniem tego bo ni jak nie mogę zdemontować całej tej puszki z bespiecznikami pod

maską.

 

Myślałem, że wystarczy zdjąć plastikowe zaczepy ale coś jeszcze trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W P11 potrzeba było rozłożyć podstwę bespieczników żeby dostac się do śrubek mocujących bespiecznik. Wiadomo większy prąd potrzebny pewniejszy docisk styków. Dlatego kupiłem na szrocie z podstawką żeby pokombinować jak się to rozbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W P11 potrzeba było rozłożyć podstwę bespieczników żeby dostac się do śrubek mocujących bespiecznik. Wiadomo większy prąd potrzebny pewniejszy docisk styków. Dlatego kupiłem na szrocie z podstawką żeby pokombinować jak się to rozbiera.

 

Dżemuś, to jak wykminisz jak to rozebrać tak żeby dało się złożyć to pliz o info ;) z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...