Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A32] POMOCY


Gość Krzysztof_24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof_24

Witam wszystkich MAXImaniaków.

Mój poprzedni problem został nie do końca rozwiązany. A mianowicie moja MAXA gaśnie jak chamuje przed światłami lub podczas cofania z garażu na biegu wstecznym (automat - nigdy w życiu nie widział gazu).

Byłem w warsztacie i wykonane zostały następujące prace:

- czyszczono silniczek krokowy i wolnych obrotów, komputer wykazał błąd czujnika temp - wymieniłem go oczywiście na oryginał.

Było przez jakiś tydzień pięknie aż po dziś dzień gaśnie i nie wiem co dalej robić. Zauważyłem, że przy chyba ostrej jeździe (jeźdze raczej spokojnie - w mieście do 2 tys obr/min) obroty czasem wariują, wyłaczyłem motor i objawy wygasły. Z autem jest wszystko ok, w auto włożyłem grubo ponad 20,000 zł aby zadowalało mnie, a tu taki DYSKOMFORT.

Jeżeli pomożecie mi doprowadzić auto do perfekcji to być może ktoś z nas na przełomie 2009-2010 stanie się szczęśliwym nabywcą mojej MAXY, dodamże warto. Jedyny taki okaz.

Chętnie pojadę zaprezentować wózek na spocie w Wa-wie. Jak znajdę chwilkę to zrobię to z przyjemnością.

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukanie dziury w calym. szukaj tak jak ci pisal wacu. moja maximka chodzila nawet bez przeplywki i z rozszczelnionym dolotem. tzn nie zapalila, ale jak silnik pracowal to nie zgasl nie rowno pracowal ale chodzil. szedl bym tropem krokowego. cos poruszali ze bylo przez tydzien dobrze. moze ten silniczek nie pracuje odpowiednio, moze sie przycina albo cos? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Krzysztof_24

Jak znajdę chwilę to pojadę na czyszczenie silniczka krokowego i sprawdzenie działania przepływomierza i szczelności układu dolotowego.

Może teraz przyniesie pozytywny efekt.

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Sro 28 Maj, 2008 02:25 ]

Byłem na kompie i nie wykryto żadnych błędów.

Klient powiedział abym trochę pojeżdził do nasilenia błędów. Na razie nie można zlokalizować przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...