Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

x-trail - sprzeglo, naped


Gość baba_jaga

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

jak spisuje sie x-trail z przyczepa ?

sam ma dmc 2 tony, na przyczepe to samo (jesli dobrze pamietam)

interesuje mnie maksymalne wykorzystanie tych 2 ton - w zasadzie wolalabym nawet 2,5 (dokladnie to chodzi o przyczepe + 2 konie)

 

zastanawiam sie czy silnik 2,2 w dieslu sprosta zadaniu ??

 

[ Dodano: Sob 26 Kwi, 2008 15:25 ]

Tacy niesmiali jestescie czy nikt z Was jeszcze przyczepy x'em nie ciagnal ? ;)

 

Moze drugie pytanie bedzie prostsze.

Ktory serwis Nissana w Warszawie wart jest uwagi, jesli szukam miejsca by porzadnie sprawdzic auto uzywane, sprowadzone z zagranicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

do tej pory latałaś na miotle? :D

 

przy ciągnięciu ciężkiej przyczepy, bardziej niż o silnik (2.2diesel jest chyba do tego najodpowiedniejszy z palety) martwiłbym się o samo prowadzenie, hamowanie, podatność na boczny wiatr itp

 

Od zadawania pytań typu "który serwis polecacie" jest odpowiedni dział, do którego gdyby Ci się chciało spojrzeć, znalazłabyć na pewno odpowiedź na swoje pytanie (bo rozumiem że nie było to dla Ciebie zbyt trudne, a tylko jesteś leniwa) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do serwisu, fakt przejrzalam inne dzialy baaardzo pobieznie (ostatnie dwa dni forum niemal stale bylo nieaktywne), w zamian obdzwonilam warszawskie serwisy, mieli wolne terminy i juz jestesmy po

 

a co za tym idzie, mam nowe pytania :)

 

czy spotkaliscie sie z problemem z podlaczeniem do komputera napedu ?

naped podczas jazdy dziala, ale w serwisie nie dalo sie pod niego podlaczyc (pytanie czy jest to drobiazg w stylu cos gdzies nie styka, czy tez do wymiany jest modul o wartosci ok. 2500)

 

czy ktos z Was wymienial sprzeglo ? jesli tak to tylko ktoras z czesci czy tez calosc ?

w serwisie stwierdzili ze nalezy wymienic komplet i w zasadzie tylko tak sprzedaja (ale jak przyszlo do wyliczenia, to oczywiscie sumowali poszczegolne czesci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja wymieniałem sprzęgło po przejechaniu 140 kkm. Muszę przyznać, że się trochę naszukałem. Dlatego radzę, przynajmniej zamówić części w serwisie nissana. Ja mam x-a z 2004r 2,2 dCi i do niego sprzęgła produkuje tylko Valeo, a sygnowane są przez Nissana. Żadnych zamienników nie znalazłem, choć fachowcy przysłali mi Exedy -okazało się do benzyny. Dystrybutorzy Valeo też nie mają go w ofercie. Sprzęgło powinno się wymieniać w komplecie tzn. tarczę, docisk i łożysko oporowe. Części ok 1,7 k zł + robocizna. Pomijam koło wielomasowe, które u mnie było dobre, a kosztuje sporą sumkę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość baba_jaga

Dzidek dziekuje :)

Sprzeglo (komplet) sciagnelismy oryginalne z Nissana i auto stoi obecnie u zaufanego (oby !) mechanika. Nissan nam tez przyslal cos nie tak (numer nie ten, czy model).

Mam jednak nadzieje, ze po dlugim weekendzie auto bedzie juz gotowe do odbioru, rejestracji i jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...