Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Brak pilota do centralnego zamka czy mozliwe ze n


nomyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam centralny zamek tylko brak pilota czy mozliwe ze nie bylo od nowosci ? jesli tak to wie moze ktos gdzie i jaką dokupic centralke i jak to zamontowac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piloty pewnie zgubione. może uda ci sie dokupić oryginalne piloty gdzieś od samochodów na części dobrze żebyś wiedział jaka jest centralka. Możesz sprawdzić czy jest centralka próbując wejść w stan programowania pilotów. Cała procedura była kilka razy poruszana na forum. Wklep w wyszukiwarce " 5WK4 600 ". Mi po zakupie nie działały oba piloty, udało mi się je zakodować i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączanie i wyłączanie stacyjki 6 razy nic nie daje (kierunki nie mrugaja ) wychodzi na to ze chyba nie było od początku pilota dodam tez ze szyby zam/otw są ręcznie (korbka) uboga wersja mi sie trafiła ale klima jest :)

Wiec ponawiam pytanie wie ktos jaki w miare dobry centralny zamek dokupic i jak go podłączyć moze ktos juz to robil w takim samym aucie jak moje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w mojej primerce p11 jest tak samo wszystko umiejscowione(kable centralka) jak w tej co opisywałes p10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raf4rb

Popatrzyłem na schematy i jest inaczej niż w P10, niestety nie pomoże Ci ten opis ale z tego co widzę po schematach to nie powinno być problemu z zamontowaniem centralki na piloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...