Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Problem ze śrubą koła:(((((


Gość WUEMTE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam straszny problem. Przy zmianie klocków hamulcowych niechcący zahaczyłem śrubę (jedna z 5 śrub piasty) i niestety skutkiem tego uszkodził się gwint zarówno śruby jak i nakrętki dokręcającej koło (ponieważ niestety wkręciłem nakrętkę na popsuty gwint). Czy coś poza wymianą całej piasty można zrobić czy raczej niebardzo?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam primere ale nie bardzo kojarze czy tam sa szpilki i nakretki czy sruby ale z tego co piszesz to sa szpilki ,wiec wymien tylko ta jedna szpilke i po klopocie pewnie sie da wymienic kiedys w seicento wymienialem na dluzsze :) ale poczekamy co inni napisza pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam P11, ale jeżeli mówisz że jest to z całą piastą to na pewno masz tak samo. Powinno się dać wybić szpilkę i założyć nową.

PS. był już taki temat tylko dotyczył innego modelu , nie P12 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W P11 to banalna robota - trzeba tylko tarcze zdjąć i szpilki masz jak na dłoni. Szpilka kosztuje pewno z 10 zł. Nie wiem jak jest w P12 ale nie sądzę żeby było to razem z piastą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zalozone dystanse po 2cm na strone i w komplecie z nimi byly dluzsze o 2cm szpilki.

Nie ja je wymienialem, tylko niemiec ale z wybiciem szpilki nie powinno byc problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...