Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Almera sedan ..kłopoty z brzęczącym bagażnikiem


Gość rskorup

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc i Wasze spostrzeżenia. Pokrywa bagażnika Almery w wersji sedan wydaje dziwne dźwięki spowodowane przez wałki skrętne które ciągl obijają się o siebie. A moze to tablica rejestracyjna.CHOLERA MNIE bieżne KIEDY OTWIERAM I ZAMYKAM BAGAŻNIK BO WYDAJE ON dużo hałasu.

Co z tym gównem zrobić ? ...wytłumić druty gąbką???

Czekam na dobre rady posiadaczy sedana.

A tak ogólnie to kocham moją ALMę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałki skrętne? wtf?

Ja sądzę, że wystarczy wyregulować na zamku, tzn. poluzować śruby zaczepu klapy na karoserii, ładnie sobie przesuń w stronę jazdy, dokręć i indżoj de sajlens.

Ewentualnie jeszcze filcowe podkładki pod krzesła mogły by się znaleźć pod ramką tablicy rejestracyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Glinuś

To może być wszystko a nawet i zawieszenie np.amory.Ale pisząc optymistycznie wyregulowałem zamek wpiąłem w klapę bagażnika kilka gumowych odbojów i jakoś pomogło.Klapa bagżnika po zamknięciu nie ma już praktycznie luzu i chyba jest ciszej.A próbowałeś podgłosić radio? :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rskorup

Dziękuję za Wasze rady.

Trudno słuchać głośnej muzyki stojąc na parkingu :diabel: !!!!

Te cholerne dźwięki wydawane są przez pokrywę bagażnika.

 

Proszę o konkretne rady a nie sugestie Adama Słodowego. :zly:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Glinuś

Nie :kosci: się ja też miałem ten problem jak naciskałem klapę to słyszałem stuki.W klapie bagażnika na dolnym pasie pod tablicą rej. są otwory w które wkręciłem gumowe odboje a na karoserię po bokach tam gdzie dochodzą oryginalne odboje dodatkowo dokleiłem okrągłe gumowane podkładki meblowe.Delikatnie opuściłem zamek (metodą prób i błędów)i jakoś się spasowało.Trwało to trochę czasu gdyż czasam po dotknięciu klapy samoczynnie spadała i nie raz nie załapywał zamek ale zrobiłem to tak na styk że jak zamek załapie to klapa nie ma prawa samoczynnie się otworzyć.Teraz jak naciskam klapę to nie ma żadnych luzów.Wierz mi na początku nawet wyjąłem wykładzinę bagażnika bo myślałem że może jakaś śruba lata albo inne cholerstwo a tu nic.Cierpliwości i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...