Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

sentra se-r?


lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawia mnie jedna rzecz-dlaczego sentra se-r[model 93-94] mająca silnik sr20 taki sam jak sunny gti,robi seryjnie 7.6do 60mph,a sunny nieco lżejszy ma w katalogach 8.3do 60mph?czyżby tak działała szpera w sentrze?czy chodzi o inne przełożenie skrzyni biegów??wszak różnica przy tej samej mocy 142-143km,wynosi 0.7 sekundy[seryjne auta]??

ps,czy w NISSAN KLUBIE ma ktos taką sentrę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha,już chyba sie domyśliłemm przeglądając neta wczoraj-sentra odcina dopiero przy 7500obr...więc 100na 2 biegu jest chyba możliwe-sunny chyba ma odcinkę na 6800??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grag prezentacja będzie jak zakupię taką ,a jadę oblukiwać sentre we wtorek lub środę :diabel: :diabel: :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojedziemy ją obejrzeć Lukasu...

Oby tylko prosta była i nie trzeba było trzymać nóg na Flinstona resztę się ogarnie bo jest taka sama jak w sunnym GTI - poza skrzynią i półośkami :)

Ps. zobaczmy czy szybsza jest od takiego zwykłego GTi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

oględziny wykazały totalne padło pod względem blacharskim-a i mechanika do porządnego odgruzowania...dałem spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

moze czerwona byla? z odchodzacym lakierem? smierdzaca w srodku grzybem?

 

tez ja ogladalem :)

 

samochod to straszne padlo... ale o ile on do niczego sie nie nadawal to wlasciciel spoko (jesli jescze ten sam)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lawina ,tak nie za bardzo wiem co masz na myśli że właściciel się do czegoś nadawał???

 

ale to pewnie ta sama sentra,z tym że jak ją oglądałem to grzybem nie jechało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Fajna baza na pojerzdzawkowóz i stosunkowo latwo zdjąć z niej KG :)

Zderzaki z wzmocnieniami to warzą w niej od cholery no i ma jeszcze dowarzniki jak sunny nad maglownicą oraz pod przednim pasem tak więc nowe zderzaki np. wykonane w autoR + wymontowanie dociążników i jakieś 30kg do przodu tak więc mamy prawię masę sunnego ale za to sztywniejszą budę i chyba ciekawszą:D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DINO P10GT

Oglądałem tą sentre, myślałem żeby może posłużyła jako dawca do mojej ale powiem krótko: MASAKRA!!!

Rdza na progach i nadkolach, w prawym progu taka dziura że można rękę włożyć, drzwi kierowcy wgniecione, opony do wymiany od razu, silnik zalany olejem od góry do dołu, w środku wygląda że chyba górnicy nią jezdzili prosto ze zmiany, fotele aż czarne. Pęknięta przednia szyba, brak oc, no i to chyba tyle ciekawostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co to sprawdzić stan wałków oraz skrzyni biegów z napedem tak czy siak bardzo tania sprawa na dawcę do swapowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nom fajna maszyna pod wydmuszę i pojeżdżawki...

Zreanimować, wzmocnić budę, może klatkę i dużo mocy w połączeniu z twardym zawiasem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś go kupił

 

Ha ha to ja :-)

 

Witam wog'le Szanownych. Jako "młody" (stażem na forum, bo wiekiem to już nie aż) przedstawię się tak:

samochodów miałem w życiu nieco ponad 20, wszystkie traktowałem raczej użytkowo i beznamiętnie. Miłością pierwszą zapałałem dopiero do przedostatniego, a była to kobyłka z zupełnie innego stada, mianowicie VW T3 91 2100. Spłonął niestety żywym ogniem i znalazłem się w sytuacji bez wyjścia. Aktualna sytuacja finansowa vs oferta rynkowa ograniczyły mój wybór do Wartburga za 1000 pln i Sentry za 1500, postanowiłem więc w myśl zasady "rzuciła cię blondyna, weź brunetkę" kupić Azjatę ;-)

 

Negocjacje ze sprzedającym (bardzo, skądinąd, sympatycznym; pozdrawiam):

Ja: Jeździ?

On: No, tu ma dziurę i opony nie bardzo, i szyba pęknięta, i...

Ja: Ale jeździ?

On: Tak, ale ręczny nie działa... i tu ma urwane...

Ja: Ale JEŹDZI???!!

On: No, jeździ...

Ja: To biorę

:-)

 

Na kierownicę, którą mi z rąk wyrywało, pomogła wymiana opon, dziury w progach pan blacharz właśnie zalepia, a szybę i inne drobiazgi znajomy mechanik zrobi po niedzieli.

 

Pewnie w czerwcu będzie do wzięcia znowu, chyba, że się przyzwyczaję, ale wtedy to już płomienna miłość ;-))

 

 

Ufam, że jeśli będę miał jakiś problem, to pytania zadawać można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...