Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie jest mikrofon??


Gość pawelsss1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelsss1989

Witam, szukałem w navarze mikrofonu od telefonu. Kiedy próbowałem dzwonić przez bluetooth odbiorca mnie nie słyszał.

 

Gdzie jest mikrofon w navarze i gdzie ustawia się jego głośność??

 

proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ash_One
proszę o pomoc.

 

Mikrofon masz przy buttonie do otwierania szyberdachu nad lusterkiem wstecznym.

Glośność możesz sobie minimalnie zwiekszyć w menu podczas rozmowy telefonicznej.

 

Problemem nie musi byc zestaw w navarza ale model telefonu jaki masz i jego polaczenia BT.

 

btw: wypadałoby się najpierw przywitać na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelsss1989

Oj, sorry. Przepraszam że się nie przedstawiłem, ale pisałem tego posta na szybko. W takim razie

 

Witajcie.

 

 

 

A co do telefonu to mam Nokie N70. Wykrywa mi bez problemu. Jak dzwonię do kogoś to go słyszę, tylko on mnie nie słyszy.

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do telefonu to mam Nokie N70. Wykrywa mi bez problemu. Jak dzwonię do kogoś to go słyszę, tylko on mnie nie słyszy.

 

Dzięki za pomoc.

 

W navarze w fabrycznym zestawie nie ma regulacji czułości mikrofonu. Sprawdź z innym telefonem. Może mikrofon nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kolego, Miałem N70 i działał w zestawie bez zarzutu, no chyba, ze masz orange to będą problemy, orange daje swoje oprogramowanie. Wymien aparat i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ash_One
W navarze w fabrycznym zestawie nie ma regulacji czułości mikrofonu.

 

Hmm... JA MAM :P

 

Nie wiem czy to jest czulosc czy glosnosc - jak zwal tak zwal,

ale podczas rozmowy jak wejdziesz w menu to mozesz pokrecic sobie kretelkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Gość oskar_bike

Dzisiaj ściągnąłem panel z lampkami na podsufitce i niestety nie ujrzałem tam mikrofonu :( Jest tylko jedna pusta wiązka 8-pin. Czy to jest to? Mój zestaw bluetooth nadal nie działa...Może gdzieś indziej znajdę mikrofon?! Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mikrofon nie jest przy czujnikach od alarmu? Są dwa otwory (takie paskowane) - od czujników alarmowych i jeden malutki okrągły, który wygląda jakby był od mikrofonu. Dodam, że nie mam szyberdachu i nie rozbierałem podsufitki więc 100% pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a mozesz zrobic zdjecie swojego lusterka ?

 

Zobacz ja mam takie lusterko

 

http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/19/74/88/2419748866

 

I tam jest mikrofon dwie siateczki kolo przycisku power a jak ktos ma wersje bez sciemnianai to tez tam jest mikrofon brakuje tylko przyciisku power.

Edytowane przez NuMeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdze rozmawiajac pukne w lusterko i pukne tam gdzie mowicie i zobaczymy ale z tego co pamietam go juz to sprawdzalem i wyszlo na lusterko ale nie do puki nie sprawdze to nie potwierdze ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm przyznaje mikrofon jest u samej gory mala dziurka jak tam pukalem odrazu bylo slychac, Pytanie tylko dla czego lusterka przez przyciemniania maja te czujniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego i to bardzo fajnie ze strony nissana że wystarczy podłączyć przewody i lusterko będzie działać

 

Zapomniałem się poprawić że nie mam przycisku w lusterku

Czy wasze zestawy też tak słabo działają jak mój to znaczy rozmówcy nażekają że słabo was słychać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbieralem lusterko z przyciskeim i bez a przewody sa takie same bez roznicy wiec chyba nie w tym problem ;( Bo ja przekladalem od siostry kotra ma zabudowe wiec ta funkcja byla jej zbedna a u mnie jak najbardziej sie sprawdza ;)

Edytowane przez NuMeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskar_bike

Mogę prosić o zdjęcie elementu, w którym znajduje się mikrofon? Niestety, nie mogę go znaleźć ;/ Rozmówcy w ogóle mnie nie słyszą...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z kolei mam takie prostokątne coś z siateczkami po obu stronach (od kierowcy i pasażera) na podsufitce, nad lusterkiem i chyba tam mam mikrofon.Jednak korzystanie z wynalazku jakim jest bluetooth ,to dramat po prostu.Miałem w kilku autach,różnych producentów(fabryczne i montowane osobno) i nigdy nie była zadowalająca jakość rozmów.tak samo szlak mnie trafia jak rozmawiam z kimś i słyszę ,że rozmawia przez bluetooth(bo słychać to od razu).Wynalazek dopracowany wg technologii 19 wieku.Korzystam z kabelka i słuchawki-rozmawia się po ludzku,a nie jakieś wskuchwanie się i zgadywanie co ktoś po drugiej stronie mówi,czy szczeka-bo to czasem trudno rozróżnić.Dramat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eldritch nie zgodze sie z toba w zupelnosci nie wiem o czym ty mowisz o jakim wsluchiwaniu sie czy zgadywaniu !!!! Nie wiem jakie miales auta czy tel ale moze zmien telefon bo u mnie zadne z tych problemow nie maja miejsca a czasami rozmawiam z kumplem on przez zestaw ja przez zestaw i nie ma problemu ! Ba powiem nawet ze jak jade autem to zalatwiam wiele spraw bo tak poprostu wygodniej mi sie rozmawia a i czasu nie trace ! I zadna osoba nie zwrocila mi uwagi ze mnie jakos dziwnie slychac. ...

Edytowane przez NuMeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NuMeR,to poczekaj aż Ci zwróci:)...ja się mogę zgodzić z Tobą,bo mi tez w zasadzie nikt uwagi nie zwracał:)...powiem więcej-jak mam rozmawiać z kumplem ,to tez załączam bluetooth,bo mi wygodnie,ale po skończonej rozmowie muszę stanąć na poboczu i majtki zmienić ,bo zawsze ze śmiechu popuszczam ,jak gość się tam męczy z drugiej strony wsłuchując się w to co mówię:)...przed navarą miałem parrot zamontowany w 607ce.to samo.może mniejsze opóźnienie było niż w tym fabrycznym navary.Generanie koszmar.A jak już mam dzwonić w poważnej sprawie,to nie skazuje nikogo na zestaw.kiedyś kolo z firmy zadzwonił w jakims temacie-on przez b`h,ja przez b`h-trzeba było się odłączyć ,bo zupełnie się nie dało gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem nie jest moim celem ci wjezdzac eldritch bo nie to jest celem rozmowy ale powaznie to nie czytasz ze zrozumieniem ! napisalem ze nie mam zadnych problemow wszystko slysze ja jak i mnie bez problemu. pytalem o to wiele osob. Poprostu moze z twoim bluetooth cos nie tak i trafiles na taki egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NuMeR,ale jak zauważyłeś ja opisuje swoje przypadki - nie Twoje,więc chyba ze zrozumieniem nie mam problemu:).Takie jest moje zdanie na temat bluetooth i tyle.Uważam ,że to dobre połączenie do wysyłania plików pomiędzy urządzeniami ,ale w używanych przeze mnie i przez osoby do mnie dzwoniące przez swoje urządzenia b`h na mój aparat jakość była przeważnie tragiczna.Wolę kabelek i tak niech zostanie do następnego wynalazku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom i oki podoba mi sie ze nie ma spinki jak na innych forach ;) ty jestes szczesliwy z kabelkiem a ja z bluetooth ;) szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...