Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Łożysko koła przedniego


kn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jakiej firmy możecie polecić łożysko do Primerki?

SKF wyjdzie za jakieś 240 zł. Mam drugą opcję: KAGER za 170 zł. Warto dawać więcej za SKF? Są też różne wersje JC Auto za rozbieżne ceny. Ktoś ma może Kagera?

 

pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kn, sam sobie odpowiedz :) ja wymieniałem w tamtym roku i zapłaciłem coś ok. 150 ale nie pamiętam jakiej firmy było - wiem, że było japońskie łożysko, a nie żadna chińszczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odmulacz1

:diabel2: Cóż kolego, patrz żeby było oryginalne japońskie. :D Ja dałem w zeszłym miesiącu 180pln, nie pamiętam jakiej firmy. Nie kupuj żadnych zamienników, nie warto. :one: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bodzió

cześć kn znajomy sobie ostatnio wymieniał i zmienił sobie na japońskie NSK takie miał oryginalnie założone wiem że płacił za nie koło 140 - 150 zł na stronę więc myślę że nie ma co przepłacać za SKF choć to też dobra marka więc jeśli masz więcej gotówki to weź sobie SKF ale raczej nie ma sensu

pozdraffiam :D

:diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japońskie łożyska NSK to nic innego jak nasze dawne Polskie łożyska FŁT Iskra Kielce.

Fabryka Iskry od dawna należy do NSK. To dobre łożyska, acz kolwiek warto szukac w sklepach do których dostarczane są bezpośrednio z Polskiej fabryki a nie eksportowane a potem wracające (Bo tak niestety NSK tez je rozprowadza) - Dlatego zdaza sie ze w dwoch sklepach to samo lozysko kosztuje dwa razy wiecej niz w innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zakupiłem NSK, odnalazłem jakie montowałem do prawego koła 20 tysięcy temu i włożyłem do lewego tej samej firmy. Ogólnie działa :) Mogę polecić.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...