Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fabryczne radio Nissan Almera N16


Gość KamRut

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KamRut

Witam,

 

Jakie są opinie o radiach oryginalnie montowanych w almerce? Czy często się psują? W internecie widziałem dwa rodzaje... widziałem różnicę w wygląddzie. Inaczej wygląda panel. Które w jakich almerach było montowane?

 

Jeśli używacie standardowych radyjek, napiszcie czy Wam wystarczają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że ten panel, to właśnie jedyna różnica pomiędzy nimi, bo o jakości grania, to raczej mówić byłoby trudno. Różnica jest oczywiście pomiędzy radiami z przed i po lifcie, gdzie integralną częścią radia, był duży wyświetlacz ( ale też nie we wszystkich wersjach ).

Samo radio, ma podstawowe funkcje oferowanych kilka lat temu radioodtwarzaczy i nic więcej.

Radio jak spora liczba fabrycznych, służy tylko i wyłącznie do grania, ale grania w bardzo ogólnym pojęciu.

 

PS jak będziesz chciał kupić taniej niż w necie, odezwij się na priva, myślę, że w ciągu miesiąca będę się pozbywał swojego, ale to wszystko zależy od tego czy będę miał czas i wenę oddać autko pod montaż zakupionego dwa miesiące temu całego sprzętu.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...