Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Zmieniarka CD w P12


Kombiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Majm pytanie do wszytkich posiadaczcy P12 kombi- gdzie fabrycznie jest umieszona zmieniarka? Gdzie znajde kabel od zmieniarki? (jeśli w ogóle jest - ale chyba jest bop moja wersja to bodajże Tekna) I na końcu czy zmieniarka CV 707 sie nada, czy moze fabrycznie jest jakaś inna?

Bardzo dziekuje ze porady i sugetie.

Niestety przeszukałem forum i na temat zmieniarki w kombi nic nie znalazłem

 

P12 - kombi 2002 - 2,2 126 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na końcu czy zmieniarka CV 707 sie nada

Tak - nada się jest to fabryczna zmieniarka

 

Poczytaj też tutaj na drugiej stronie http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...ka&start=35

 

Ściągnij sobie manuala albo instrukcje obsługi - są w przyklejonych i poczytaj sobie - na pewno znajdziesz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ale tam chłopcy opisuja hattbecka, ani słowa o kombi, a we wskazamym przez Dimasa miejscu nie ma kabelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji ani słowa o tym, tylko odwołanie do ASO

Natomiast jeśli chiodzi o manual to w linku który znalazłem na forum tam gdzie sa instrukcjie i mauale do P10, P11 itd coś jest chyba nie tak bo pokazuje mi błąd. Instrukce sciaga OK, a manuala nie chce, czy ktoś mógłby mi podac link z którego mozna za pomoca IE ściagnąć manuala do P12, albo podesłac na maila dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moje P12 kombi zmieniarka jest pod siedzeniem pasażera ale podejrzewam że juz tam zaglądałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pod przednim siedzeniem pasażera mam głosnik basowy, montowany fabrycznie, czy u Ciebie Kris tez jest tam subwoofer? Zmieniarka jest obok głosnika, czy zamiast niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze że ze zmieniarką CD w P12 jest wolna amerykanka,

w mojej 2.2 Tekna HDB 2003r , siedzi w bagażniku w lewym schowku, a co by było śmiesznie NAVI mam cud malina też CD (nie jak inni DVD), samochód przybył z Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lewym (patrząc z siedzenie kierowcy) bocznym schowku bagaznika, tam gdzie na pokrywie jest znaczek apteczki? a czy mógłbyś Gondor zobaczyc w którą strone wychodzi kabel od zmieniarki i w która wiazke wchodzi? Może jakiś opis tego kabla byś zamieścił albo fotkę? Czy jest to zwykła skrętka kabli, czy też ma jakiś własny oplot, czy izolacje w jakim kolorze? Dzieki z góry

 

[ Dodano: Wto 13 Maj, 2008 11:46 ]

I jeszce jedno, czy to jest firmowy Clarion CV 707? Moze Francuz założył sam zmieniarkę?

 

[ Dodano: Czw 29 Maj, 2008 13:35 ]

Gondor, czy mógłbyś sie blizej określic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...