Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 - montaż wzmacniacza i suba... gdzie i jak w bagażniku?


Watson20054133

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Do osób, które montowały już CA w P11, i do wszystkich którzy wiedzą i mają pomysł jak zamontować wzmacniacz i suba tak aby nie kolizowało to z wyciąganiem koła dojazdowego :) Jak macie jakieś zdjęcia, wrzućcie:)

 

Z góry dzięki za wszystkie wypowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam ten problem już za sobą a fotki wkleje dzis wieczorem.

Ja zamontowałem wzmacniacz na oparciu tylnych siedzeń :) wygląda przyzwoicie i w sumie nie przeszkadza (chyba że często przewozisz jakieś długie graty :)

Możliwość jest jeszcze jedna możesz zamontować go pod tylna pułką między głośnikami :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najczesciej do wlasnie foteli sie montuje, chyba ze chcesz odrazu zabudowke robic :) suba to gdzies tam obok wzmaka jak co na rzepy do podloza przyczep.(w pasmanterii napewno rzepy dostaniesz,mocne sa).

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inne pytanie: ktorędy puściliście przewód do akumulatora? bo nie mogę znaleźć otworu żeby go z kabiny przepchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktorędy puściliście przewód do akumulatora? bo nie mogę znaleźć otworu żeby go z kabiny przepchnąć.

Domyślam się , ze chodzi Ci o przebicie się z komory silnika do kabiny . W ścianie grodziowej napewno masz takie gumowe zaślepki, przez nie możesz bezproblemowo przepuścić kabelki ja zmieściłem, co prawda na styk, 2 przewody o przekroju 20 mm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiu83

dokładnie tak jak pisze maniek,szukaj w ścianie grodziowej a co do montażu wzmaka to wygodna opcja jest następująca jeśli to sedan - montaż na półce od spodu oczywiście :) ja tak mam i jest GIT :diabel:

 

[ Dodano: Sob 10 Maj, 2008 20:44 ]

aha,przewody zasilające i sygnałowe puszczasz osobnymi stronami samochodu!! np.zasilanie prawą,sygnał lewą stroną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...