Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ZAWÓR EGR PROBLEM


Gość szatoslaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szatoslaw

Witam. Mam wieli problem z jedną maximą :( .Po podłączeniu jej pod serwisowy komputer okazalo sie ze mam uszkodzony zawór egr. i przed wydaniem na nowy kilu tys. pln chcialbym sprobowac naprawic ten stary tylko nie mam pewnosci gdzie on dokladnie jest. Jezeli ktos mogl by mi wyslac jego zdjecie to bardzo bym byl wdzieczny. Chodzi o maxime qx 3,0 2001r. Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam wieli problem z jedną maximą :( .Po podłączeniu jej pod serwisowy komputer okazalo sie ze mam uszkodzony zawór egr. i przed wydaniem na nowy kilu tys. pln chcialbym sprobowac naprawic ten stary tylko nie mam pewnosci gdzie on dokladnie jest. Jezeli ktos mogl by mi wyslac jego zdjecie to bardzo bym byl wdzieczny. Chodzi o maxime qx 3,0 2001r. Z gory dzieki

 

podaj dokladny numer kodu, EGR problemy sa latwe do rozwiazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w a 33 nie zatkasz egr bo check engine wyskoczy.

A może już sam się zatkał. A32, 250kkm. Nagar na głębokość kilku cm i w rurce i w kolektorze ssącym, także dużo wcześniej to nastąpiło. Sprawa stwierdzona przypadkowo przy uszczelnianiu pokryw zaworów, żadnych objawów negatywnych.

Zobacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szatoslaw

szukalem na forum i nic nie znalazlem. nie chce go zatykac tylko chce go sprobowac naprawic. tylko niemam pewnosci gdzir on jest dokladnie (ktory to jest). wiec jak by ktos wyslac mi jego fotke. kodu bledu nie pamietam ale obiawy sa takie ze na wolnych obrotach auto chodzi malinowo ale niety od ok2000-2500 obr szrpie przerywa :( a nie sty koszt w serwisie jest dosyc duzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem na forum i nic nie znalazlem. nie chce go zatykac tylko chce go sprobowac naprawic. tylko niemam pewnosci gdzir on jest dokladnie (ktory to jest). wiec jak by ktos wyslac mi jego fotke. kodu bledu nie pamietam ale obiawy sa takie ze na wolnych obrotach auto chodzi malinowo ale niety od ok2000-2500 obr szrpie przerywa :( a nie sty koszt w serwisie jest dosyc duzy.

 

no to wyglada na to ze zacziol sie w otwartej pozycji i puszcza ci non stop spaliny do komory spalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zawór EGR mi pada.

Jak napisał Wacu

wyglada jakby twoj zawor EGR odchodzil na emeryture!!

Więć co teraz zrobić:

1-zatkać go,

2-przeczyścić,

3-wymienić na nowy.

Zaznaczam że teraz samochód chodzi zdecydowanie LEPIEJ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...