Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomóżcie coś rozładowuje mi akumulator..


Gość maly1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niewie c sie dzieje ostatnio rozładowuje m i się akumulator niewiem co mam robić mam podłaczony jakis alarm i niewiem czy to moze wina alarmu bo.czy jest to możliwe że alarm decyduje o prodzie przy rozruchu silnika .może ktos miał już taki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś akumulator? może to jest jego bliski koniec?możesz mieć zwarcie na celach i powoli samoistnie traci moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof_24

Ja miałem problem, że nie mogłem odpalić auta po 1 nocy - i to niekoniecznie zimą.

Napisz jaki to akumulator, jego moc i co masz podłączone (może ten alarm został dorzucony jako dodatkowe wyposażenie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ogułem to jak zapalam to wariuja mi wskazówki i zamyka mi się centralny zamek akumulator to wsumie mam nowy troszeczku wiekszy jak ord=ginalnie ale było wszystko dobrze do puki wyciągłem sprzęt czyli wzmachol i tube.ten alarm jest ponoć podpięty do elektryki (chyba do pompy paliwa,bo jak zapale i nie wcisne takiego guziczka to gaśnie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co do szaleństwa wskzówek to miałem tak kiedyś w golfie. Okazało się że masa od silnika była zbyt luźna. Sprawdź ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne problemy, okazało się, że to alternator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...