Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmieniarka CD CHANGER jak podlaczyc


Gość cichy_lot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cichy_lot

Nie potrafie sobie poradzic z CD Changer Sony CDX-656 - kupilem ostatnio ta zmieniarke zabieram sie do roboty radio wytargalem z kablami na wierzch i co.....i patrze a tam nie ma ani cinczow ani nic tylko dwie biale kostki i dwa wolne miejsca na kostki a ze zmieniarki wychodza 2 czincze i jakis dziwna wtyczka okragla z takimi nacieciami.

Mam problem bo kasa wydana a w moim orginalnym radiu N16-tki nic nie mozna zdzaialac prosze o wskazowki jesli ktos wie co mozna by bylo wykombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DJSzmer

cichy_lot, nieprzemyślany zakup :(

tylko dedykowane zmieniarki możesz łączyć z seryjnym radioodtwarzacze <-- było na forum, sam nawet pytałem

 

Ja naprzyklad korzystalem z KENWOOD C300 + KCA-R20

to odzielny moduł zmieniarki z przetwornica, procesorem dźwięku i wyjściem na wzmacniacze - wszystko sterowane z pilota i centralki z wyświetlaczem.

konieczny jest wzmak

 

(p.s. mam ja do sprzedania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cichy_lot

a czy mozesz po rpostu podac i to na "tacy" bo ja naprawde nie wiem gdzie trgo szuakc i jakie sa tego oznaczenia wywalilem 500 stowek na ta zmieniarke i juz jestem pogubiony jesli nie sprawi ci to problemu to poprosze doslowne namiary jak to ma byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...