Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chromowane alufele


Gość tomas.ns

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomas.ns

jestem przed malowanie alusów wypiaskowałem sobie na piaskarce w pracy i tak myślę czy proszkowo czy może zapodać chrom oczywiście metodą galwaniczna :D:D może już ktoś to robił ?? więc może poda jakąś przykładową cenę słyszałem że niedaleko mnie okolice łodzi >Zgierz chromują 8zł >dm2 czyli kwadrat 10cm na 10cm jeśli sie myle niech mnie ktoś poprawi ;P efekt myślę ze będzie wyczesany jutro będę dzwonić w tej sprawie to napisze co dowiedziałem sie więcej :P zachęcam do dyskusji D:D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomas.ns

no niestety firma nie chciała sie tego podjąć :( pisałem tez do innych z allegro ale tez raczej odmawiają, dlaczego ?? tego nie wiem ale chyba mi się wydaje ze chrom mógł by długo nie wytrzymać albo koszt był by tego kolosalny bo to na podkładzie miedzi miało by być a jak słyszałem to chrom osadza sie tak ze na krawędziach sie zaokrągla inaczej ciężko do wykonania jest na feldze i musiałem je normalnie polakierować oczywiście i mimo ze były wżery od piaskowania bo sie nie szczypałem ze stara farbą :D:D ale wyszło ładnie gładziutko i lakier czarny półmat jutro zabieram sie za polerowanie rantu :D i mogę powrzucać parę fotke jak by ktoś chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pancin_007

niechcieli ci chromowac feel bo aluminium nie mozna chromowac...jeszcze sie nie spotkalem z taka powloka. Jest to do wykonania ale z 7 kg felgi alu zrobi Ci sie 5kg;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomas.ns

Pancin_007, co ty gadasz na podkladzie miedzianym spokojnie polozysz chrom wiem miałem kiedys kiere chromowana ale ze sie zdarło to zjechalem do alu i wypolerowalem na lustro ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość BART55940

Slyszlalem o tym od znajomego galwanizera,ze nie da sie pochromowac felg aluminiowych.

Kiedys gosc sie uparl na chromy w mercedesie,po miesiacu chrom odlazi platami,a aluminium sypie sie jak by mialo 40 lat.

Osobiscie odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
lyszlalem o tym od znajomego galwanizera,ze nie da sie pochromowac felg aluminiowych.

potwierdzam :D

 

po miesiacu chrom odlazi platami,a aluminium sypie sie jak by mialo 40 lat.

to również :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...