Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] problem z tulejkami wahacza dolnego! czesta wymian


Gość B_E_R_E_K

Rekomendowane odpowiedzi

Gość B_E_R_E_K

witam mam problem z tulejami wahacza dolnego niedawno wymienialem jakies 10tys temu i znow sa do wymiany :/ Jakiej marki polecacie? co jest najtrwalsze? lub co moze byc przyczyna ze tak szybko sie zuzywaja?? ( tylko nie piszcie ze polskie drogi bo tyle to i ja wiem ) ponad 4 tys km zrobilem po drogach wloskich czeskich i austriackich (glownie autobany) wiec wlasciwie mozna powiedziec ze wytrzymaly tylko 6 tys po polskich dziurach. zastanawiam sie glownie miedzy DELPHI i TRW (dawniej lucas z tego co wiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEsli chodzi o szybkie zuzycie to rzecz prosta jak juz oryginal sie skonczy i zapodasz zamiennika to juz czesto bedziesz po niego siegal,firma Delphi jest tylko dobrze zareklamowana poza tym badziew. Trw robi bardzo dobre czesci kiedys w niebieski pudelkach rozszedł sie na Moog ktory pakuje w niebieskie kartoniki i Trw czerwone. no i teraz Trw Lucas mozesz uklady hamulcowe kupic bo sie polaczyli w tej dziedzinie. Jesli chodzi o przednia tuleje to naprawde zadkosc zeby sie wybila tylnie siadaja ale nawet takie standardowe 4max z I-C sporo pojezdzi pamietaj ze dokreca sie je na opuszczonych kolach i wczesniej pobujaj autem zeby sie dobrze ulozyly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!

W moim poprzednim samochodzie (Hyundai Accent) miałem tak po klepnięciu przodem auta.

Na początku trzeszczało a potem zaczęło stukać. Została wymieniona tuleja wahacza dolnego. Pomogło na moment i znowu powtórka - trzeszczenie i później stuki.

Sam musiałem dojść do tego że pewnie wahacz jest krzywy i on powoduje wyrabianie tulei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B_E_R_E_K

u mnie sa proste wahcacze bo byly wymieniane kiedys. tulejki wymienilem na trw narazie 6 tys przejechane i jest ok wiec ciekawy jestem ile jeszcze wytrzymaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniam wszystko w zawieszeniu na japońskie zamienniki w dawnej sieci japparts (teraz jc auto) i nie narzekam. na tulejach wahacza dolnego zrobiłem chyba ze 30-40 tys km

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...