Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] elektryczne szyby


Gość czarek532

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarek532

mam z przodu elektryczne szyby a tyl na korbke na szrocie stoi primera z elektrycznym tylem moze sie ktos orientuje czy mozna to przelozyc ,u mnie w slupku jest zolta kostka wychodza dwa kable do drzwi ale to sa chyba kable do centralnego zamka dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do kolegi moze powinienem na PW na konsoli obok ręcznego masz pzełącznik od poziomu świateł a drugi od ???boja mam dziure a myśle ze jest tam sterowanie szybą od pasażera z przodu i czy byś na szrocie wyczaił ten przełącznik a wersje ja mam z 96 przód elek a tył korby w tunelu jest jedna wielo kablowa bez pańska kostka ale może brakować kabli od dzwi do tumelu i chyba powinno być sterowanie u kieowcy pod ręką choć tego to nie jestem pewny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak sie podepne pod temat el.szyb z tylu ;)

Mam oryginalnie 4 elektr.i jezeli chodzi o sterowanie tylnymi z przedniej konsoli przy recznym to nie ma problemu,natomiast przestaly dzialac przyciski od sterowania w tylnych drzwiach :/ Mial moze ktos z kolegow podobny problem? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak sie podepne pod temat el.szyb z tylu ;)

Mam oryginalnie 4 elektr.i jezeli chodzi o sterowanie tylnymi z przedniej konsoli przy recznym to nie ma problemu,natomiast przestaly dzialac przyciski od sterowania w tylnych drzwiach :/ Mial moze ktos z kolegow podobny problem? :?:

 

zajrzyj do działu zrób to sam. To typowe. Łatwo sie naprawia. Jak kupiłem auto to ani jeden ani drugi nie działały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jawor32

witam, to jest link do działu zrób to sam na temat szyb http://www.nissanklub.pl/uploads/DIY/Nissa...lektr_szyby.pdf

nie wiem jak wam ale mi nie działa ten link,,,, a mam ten sam problem że z tyłu szyby zsą kaput,, i mam jeszcze taki problem ze z przodu od strony pasażera szyba otwiera się jakieś 3 milimetry w dół i stoi w miejscu,, nie wiem co to może być,, jak by coś blokowało... ściągnąłem tapicerkę popsikałem prowadnice wd40 i dalej nic.. pogubiłem się już ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, to jest link do działu zrób to sam na temat szyb http://www.nissanklub.pl/uploads/DIY/Nissa...lektr_szyby.pdf

nie wiem jak wam ale mi nie działa ten link,,,, a mam ten sam problem że z tyłu szyby zsą kaput,, i mam jeszcze taki problem ze z przodu od strony pasażera szyba otwiera się jakieś 3 milimetry w dół i stoi w miejscu,, nie wiem co to może być,, jak by coś blokowało... ściągnąłem tapicerkę popsikałem prowadnice wd40 i dalej nic.. pogubiłem się już ,,,

Co do przycinania to miałem podobnie. Musiałem wszystko rozebrać i okazało się, że mam poplątaną linkę. Nawinąłem ją od nowa i jest gitara. Jeśli u ciebie będzie podobny problem to od razu poproś kogoś o pomoc, bo nawinięcie tej linki samemu graniczy z cudem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...