Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Prosze o schemat podlaczenia sterowania centralnym zamkiem


Gość maniek81

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maniek81

WITAM, MOZE NIE POTRAFIE DOBRZE SZUKAC ALBO PO PROSTU TEGO NIE MA.

MAM ALMERE 1.6 16v 95R I MAM W NIEJ FABRYCZNY CENTRALNY ZAMEK, NA ALLEGRO KUPILEM COS TAKIEGO CZY JEST KTOS NA TYM FORUM KTO POMOGLBY MI POMOC PODLACZYC TE PILOTY DO MOJEGO CENTRALNEGO????????

NIE WIEM GDZIE JEST TA CENTRALKA, W KTORYM MIEJSCU W AUCIE, MOZE KTOS OPISAC TO W MIARE DOKLADNIE, A MOZE ODDAC JAKIES FOTKI.

Z TEJ CENTRALKI, KTORA KUPILEM RAZEM Z TYMI PILOTAMI WYSTAJE TYLE KABLI ZE NIE WIADOMO OD CZEGO ZACZAC I CO Z CZYM POLACZYC.

BARDZO PROSZE KOGOS O FACHOWA I DOKLADNA INSTRUKCJE JAK TO WSZYSTKO RAZEM POLACZYC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarzuc kolego schematem tego to ci powiem po kolorach. ale generalnie chodzi o to zeby podlaczyc ta twoja centralke do mastera w lewych przednich drzwiach. reszta drzwi zajmie sie fabryczny zamek. wrzuc schemat to ci powiem wszystko co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek81, Temat dogrzewany co kilka tygodni.

Poszukaj dobrze. Ja podpowiem juz seryjnie ze sterownik fabrycznego cenralnego szuka sie najlatwiej na sluch zamykajac i otwierajac od srodka auta centralny.

Dokladniej jest on pod kierownica po prawej.

Podpiac sie sterownikiem jak towj mozna na kilka sposobow.

Jesli to dobra instrukcja:

http://www.mse.pl/downloads/sterownik_zc/s...k_zamka_820.pdf

To w wiazce "przekaznikow" (dolna w instrukcji), przewody oznaczone "N" spinasz do masy, a przewody NO teraz sluza do sterowania twoim zamkiem.

Rozbierasz sterownik Nissana, nie odpinaj go og wiazki.

Za pomoca zaroweczki, kontrolki na 12V (podepnij ja pod mase z jednej strony), i patrz na plytce kiedy dotykajac na chwile auto sie zamyka, a potem drugi styk kiedy sie otwiera.

Najlepiej szukaj w okolicach przekaznikow, takie prostokatne kostki.

Jak znajdziesz, podepnij odpowiednie przewody "NO" w te miejsca, i zlutuj.

Oczywiscie zasilanie zlap z dobrego miejsca, kierunki spod przelacznika kierownicy.

Dodatkowe kanaly 2 i 3 mozesz wykorzystac do sterowania chociazby klapy bagaznika, domykania szyb itp. Oczywiscie to juz dodatkowe koszta i praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek81

ZESKANOWALEM SCHEMAT TEJ KUPIONEJ CENTRALKI ALE NIESTETY NIE MAM POJECIA JAK WRZUCIC TO DO POSTU, WIEC JAK NAJPIERW TO POMOZE MI KTOS ROZWIKLAC TO WTEDY DODAM SCHEMAT.......

 

[ Dodano: Sob 17 Maj, 2008 10:59 ]

NO WLASNIE MAM DOKLADNIE TEN SAM SCHEMAT TYLKO NIE BARDZO WIEM CO Z CZYM SKLEIC, ALE PO TWOIM OPISIE wwl POSTARAM SIE COS ZAKOMBINOWAC MAM NADZIEJE ZE MI SIE UDA......DZIEKI POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...