Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera 2.0 Automat i LPG


Gość Radykal

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radykal

Szukałem po watkach i nie znalazlem za duzo informacji

 

Pytanie jest proste ktoś instalował instalke LPG ( zastanawiam sie tylko nad sekwencja -IV gen ) do Primery P11/144 silnik 2.0 z automatyczna skrzynia biegów ( tiptronic )

 

Co polecacie lub odradzacie i gdzie mozna by załozyc takie cudo w W-wie lub okolicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy aautomat, czy manual, zwłaszcza, że zakladasz sekwencję. Godna polecenia jest BRC s 24, ja na takiej jeżdżę i zmieniam nawet bardzo rzadko filtry, a nic sie z instalacją nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy
Szukałem po watkach i nie znalazlem za duzo informacji

 

Pytanie jest proste ktoś instalował instalke LPG ( zastanawiam sie tylko nad sekwencja -IV gen ) do Primery P11/144 silnik 2.0 z automatyczna skrzynia biegów ( tiptronic )

 

Co polecacie lub odradzacie i gdzie mozna by załozyc takie cudo w W-wie lub okolicach

 

montażysta Piotrek, Legionowo, tel. 601 900 800, na mocniejszym reduktorze (KME Silver + wtryski Magic jet (dobre)) - o.k 2300zł

 

automat nie ma znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam M11 z automatem na LPG (tylko 2 gen.) i nie zauwarzam zadnych problemow, powiem wiecej zachowuje sie lepiej jak moj porzedni gaziak z manualem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tjnallpu

Jedź na Maciejki do "Czakramu", załóż sequenta24 BRC i bedziesz miał świety spokój, dwa lata gwarancji (cały kraj) bez limitu kilometrów. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...