Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jakie głośniki do P11 przód drzwi pod fabryczne radio?


Gość Sylwek_19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwek_19

witam

mam pytanie, wymieniał już ktoś głośniki w drzwiach w primerze p11.144 2000rok i jakie tam załozył?? wejda tam bez problemu bez przeróbek głosniki o wymiarze 165mm?? i jaki zesta kupic najlepiej, ale taki zeby fabryczne radio w P11 uciagneło te głosniki, tz zeby wmiare to grało, a nie że się okaże ze radio nie da rady tym głosnikom, może jakis zestaw odseparowany np phonocary??, mam nadzieje ze ktoś już przez ten problem przeszedł i zdradzi pare tajemnic;)

 

pozdrawiam i z góry dziekuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie, wymieniał już ktoś głośniki w drzwiach w primerze p11.144 2000rok i jakie tam załozył?? wejda tam bez problemu bez przeróbek głosniki o wymiarze 165mm?? i jaki zesta kupic najlepiej, ale taki zeby fabryczne radio w P11 uciagneło te głosniki, tz zeby wmiare to grało, a nie że się okaże ze radio nie da rady tym głosnikom, może jakis zestaw odseparowany np phonocary??, mam nadzieje ze ktoś już przez ten problem przeszedł i zdradzi pare tajemnic;)

 

pozdrawiam i z góry dziekuje za odp.

Pod fabryczne radio to raczej ciężko coś dobrać, pod wzgledem mocy. Szukaj czegoś z max.30 rms i mniej bo fabryka i z tym moze miec problem. Głosniki 165 mm, wejdą w fabryczne miejsca ale nie wyższe jak 57 mm, do wyzszych potrzeba dystansów. Zestaw odseparowany tak, to najlepsze co można zainstalować, ale pytanie czy masz fabryczne miejsca na tweetery, bo jeżeli nie to trzeba troszke przeróbek.

Głośniki, które polecam:

coaxial:

http://www.allegro.pl/item369684154_helix_...iego_dystr.html

odseparowany:

http://www.allegro.pl/item362688634_helix_...2_x_gratis.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DJSzmer

Sylwek_19,

PHONOCAR Y-LINE

ALPINE SXE-1750S

ALPINE SXE-1750

IMPACT RSW 165XF

CLARION SRS 1726

 

Poprostu wymienic stare(fabryczne) na nowe to:

PIONEER TS-G171C

SONY XS-HA1727

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...