Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gdzie dvd od navi w X-T31


Gość michusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michusz

Na wstępie chciałbym przywitać się ze wszytskimi forumowiczami :-)

 

Od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem nowej zabawki X-T31 w wersji LE, 150 koników manual. Po przesiadce ze Scenica - same pozytywy poza drobiazgami jak - brak możliwości domykania szyb i dachu z kluczyka jak i brak możliwości chowania lusterek po wyłączeniu silnika. No ale ... można sie przyzwyczaić.

 

Natomiast mam pytanie - szukałem w instrukcji ale nic nie znalazłem !! Gdzie znajduję się płyta DVD od nawigacji - bo na pewno nie mam jej w zmieniarce . Skoro jej tam nie ma to gdzie ONA jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalkaflowski
Na wstępie chciałbym przywitać się ze wszytskimi forumowiczami :-)

 

Od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem nowej zabawki X-T31 w wersji LE, 150 koników manual. Po przesiadce ze Scenica - same pozytywy poza drobiazgami jak - brak możliwości domykania szyb i dachu z kluczyka jak i brak możliwości chowania lusterek po wyłączeniu silnika. No ale ... można sie przyzwyczaić.

 

Natomiast mam pytanie - szukałem w instrukcji ale nic nie znalazłem !! Gdzie znajduję się płyta DVD od nawigacji - bo na pewno nie mam jej w zmieniarce . Skoro jej tam nie ma to gdzie ONA jest ??

 

Witam

 

No coz czytnik do plyt DVD z nawigacja znajdziesz w schowku przed pasazerem.

Ale taka informacje powinien Ci udzielic sprzedawca przy odbiorze samochodu :)

Rowniez w instrukcji jest to opisane.

 

Pozdrawiam

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michusz

dziękuję za info :-) zaraz pójdę zobaczyć . Generalnie przy odbiorze był "młody" i niedoinformowany ;-) natomiast samochodzik lubię odkrywać sam więc nie będę robił negatywnej reklamy salonowi - może sie zrehabilitują - zobaczymy przy serwisowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...