Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kluczyk do NATS


SFCTOMEK

Rekomendowane odpowiedzi

Moje kluczyki są z leksza sfatygowane a dokładnie pisząc, przyciski otwierające i zamykające , szukam gdzie moge wymienic osłone do kluczyka pilotem NATS , na Allegro jest jeden ale nie lepszy niż moje w punkcie dorabiającym klucze nic mi nie pomogą , pustka na niemieckim e-bay, może znacie gdzieś miejsce gdzie ten mały badziew jest do zakupienia.

 

[ Dodano: Pią 27 Cze, 2008 09:33 ]

Serfujcie a kupicie. Kupiłem nowe gumki pilota za 55 PLN na Allegro. Mała rzecz a cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

SFCTOMEK,

mama prośbę czy można liczyć na blizsze namiary tej aukcji z allegro

jestem w identycznej sytuacji- gumki w obu kluczykach wyrobione a to co proponuje serwis to jak słyszę SZOK cenowy

japacz@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to proste wpisz w wyszukiwarce Allegro hasło - kluczyk NIssan- i bingo.

 

[ Dodano: Pią 25 Lip, 2008 19:23 ]

Sa gumki na Allegro polecam użytkownika bolek , ja kupiłem 2 gumki u niego i tak jak on pisze to są nowe fabrycznie rzeczy. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Miałem ten sam problem. Gumeczki w kluczyku się wyłuszczyły. W serwisie kluczowym za naprawę trzeba dać 50 zł. Na allegro znalazłem pod hasłem: "przyciski do kluczyk pilot nissan". Miły Pan w Poznaniu przy ul. Bonin sprzedaje same gumki, komplet za 18 zł. wraz z instrukcją wymiany.

 

Na skrzynkę otzymuję zapytania dot. gumek. Podaję link do strony:

http://www.allegro.pl/item795120340_przyciski_do_kluczyk_pilot_nissan.html

Poznań, Bonin 4 tel. 888.684-290

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...