Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

(N14) Jak wybic przednie siedzenia z szyn ??


Gość PatryQ7

Rekomendowane odpowiedzi

z przodu jak i z tyłu masz śruby na 17 klucza, załóż nasadowy bądź oczkowy kluczyk i nie ma chu... musi pójść

z tyłu masz dwa plasiki: jeden schodzi sam, drugi ma z boku śrubeczkę na krzyżaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne sa torx-Y

w którym miejscu takie śruby tam są? bo rozkładałem fotele w drobny mak nie raz i jakoś nie kojarzę ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem na chama, a pod plastikami nie 17 tylko 14 są u mnie a pójsc to moze moja reka :P jedna śruba poszla ale 2 wyrobiona z tylu bo klucz siobie jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polej WD 40 lub coca-colą a później weź pilnik płaski gładzik i liźnij dwie krawędzie tak zeby Ci wszedł 12 klucz, możesz też rozwiercić małym wiertełkiem i użyć wykrętaków (takich co się wkręca w lewą stronę), ale jak jeszcze łebki są to lepiej spróbuj pierwszej metody

 

co do 14 to masz rację pomyliło mi się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz na takie mocowanych szyn do podłogi??

niee :P

 

dokładnie klucz 14 a co do próby wykręcenia to proponuje tak jak kolega radzi użyć specjalnych wykrętaków do tego służących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady ale uzylem starej metody czyli kilka razy porzadnie przyp....... młotkiem i poszlo tylke ze przy okazji rozebralem pól auta z rospedu ale trzeba je poszprzatac milego nia i wielkie thx za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PatryQ7 jak już rozebrałeś sporo to sobie luknij pod dywaniki z przodu i z tyłu czy nie masz jakiś ognisk korozji,

ja nie miałem w sunnym żadnych, ale już go nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...