Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

co jest nie tak z zasilaniem


szynszyl

Rekomendowane odpowiedzi

grubsze kable pociagniete z aku

grubsze kable do głosników

jest chyba gorzej wręcz

dorobiony przy aku bezpiecznik w oprawce pod płaski fordowski nawet na 30A! na przewodzie chyba 2.5mm2 jako i przewód!

bez bezpiecznika ....super było. kable tylko przytkniete były do aku, radio 90% bez charczenia. z bezpiecznikiem charczy.

co jest?

zastanawiam sie czy wywalic tan bezpiecznik bo radio ma fabryczny bezpiecznik 10A

 

chyba ze w nissanie żółty przewód zasilanie ciagłe. bo ja czerwony wyciąłem i dałem 2.5mm2 do aku

poradźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze w nissanie żółty przewód zasilanie ciagłe. bo ja czerwony wyciąłem i dałem 2.5mm2 do aku

poradźcie

 

Nie tylko w Nissanie - żółty to właśnie jest zasilanie, czerwony to tylko sygnał do łączenia radia. Nawet w kupnych kostkach ISO żółty jest grubszy od czerwonego - to chyba coś znaczy, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz fordem jeździłem 8 lat. i tam czerwony ewidentnie byl zasilaniem.

 

 

ale dzieki - przelutuje to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz fordem jeździłem 8 lat. i tam czerwony ewidentnie byl zasilaniem.

 

 

ale dzieki - przelutuje to wszystko

 

No rzeczywiście - w Fiacie też tak jest - a wyposażony był fabrycznie w kostkę ISO. Musiałem ojcu przekładkę pinów w kostce robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam.

1.czy jesli bede ciagnal odnowa zasilanie (BATTERY+) do radia i nowe kable pod glosniki, to czy jest sens kupowac przejscie z NISSAN->ISO ? mi sie wydaje ze nie, tylko bezposrednio podpiac kabelki pod ISO, ale wole zapytac:)

2.czy ten drugi kabelek zasilajacy (ACC, zeby dzialalo na kluczyk) tez nowy ciagnac grubszy, czy wystarczy jaki jest seryjnie?

3.pod doprowadzeniu kabelkow do kostki ISO, odchodza od niej juz bezposrednio do radia, ale mniejsze sa przekroje, moze na tak krotkim odcinku juz to nie ma znaczenia i ma tak zostac pewnie?

 

dzieki i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.czy ten drugi kabelek zasilajacy (ACC, zeby dzialalo na kluczyk) tez nowy ciagnac grubszy, czy wystarczy jaki jest seryjnie?
z tym tez wywalic to i nowe ciagnac? z ktorego miejsca najlepiej... czy zostawic jak jest bo to nie wplywa na jakosc tylko decyduje o tym czy radio jest zalaczone lub nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowymi kablami zastąp czarny (masa) i żółty (+12V zasilanie) - czerwony (+12V po stacyjce) zostaw jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...