Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Które radio bedzie lepsze??


Gość adi715
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To radio PIONEER DEH-4000UB jest strasznie dretwe jesli chodzi o interface, widziales moze jak to sie ustawia itp? czy widziales tylko jak gra i jak wyglada ale nic nie pstrykales? Masakra jesli chodzi o ustawianie tam czego kolwiek.

 

.Ja osobiście jestem na kupnie PIONEER DEH-6000UB lub PIONEER DEH-600BT.

 

Tego nie znam nie widzialem, wyglad ma ladny nie wiem jak gra i nie wiem jak z ustawieniami w jaki sposob ale pewnie w podobny jak do modelu deh-4000ub

Pozatym mialo byc radio z BT a tylko model deh-600BT je posiada a tamte nie. Wiec nadal polecam Blaupunkta. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nestor, mam te radyjko deh 4000ub i ustawianie nie stwarza zadnego problemu, wg mnie bardzo przjazny interface, praktycznie wsyztskie opcje uzywam bez patrzenia na wyswietlacz;) bo "troche" sie nim bawilem i najpotrzebniejsze wlasnie juz na pamiec obsluguje, no a wyglad i wyswietlacz bardzo dobrze sie komponuja w autku, z helixami gra ladnie, wiadomo ze to nie jakas najwyzsza polka car audio, ale za te pieniadze daje rade. no i ten model nie ma bluetooth, ma za to usb (wrzucam tylko kawalki 320kbps, bo ponizej 256 to juz niezbyt czysto gra, a wiadomo ze do jakosci cd i tak zawsze brakowac bedzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stałem się posiadaczem PIONEERA DEH-P6000UB, i popieram kolege dmx81.Z wyglądu jest skromne co daje mu wspaniały atut i podkreśla jego duże właściwości.Mam jeden dzień a już sporo się nauczyłem obsługi.Nie mniej jednak bolączką jest brak instrukcji w języku polskim, zależy gdzie się kupi bo nie które mają PL.A ja nie zwruciłem na to uwagi.Może ktoś ma instrukcję do dmx81 w jezyku polskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię by kto kolwiek napisał instrukcje obsługi do kolegi dmx81, tym bardziej w języku polskim

 

[ Dodano: Nie 31 Sie, 2008 11:14 ]

Natomiast do PIONEERA DEH-P6000UB, mam :)

http://instrukcje.elektroda.pl/download.php?id=8851

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extradd: Skoro jest proste w obsludze to po co Ci isntrukcja?? Ja do swojego kenwooda nie potrzebowalem instrukcji tam bylo wszystko jasne i czytylne, dlatego tez mowilem ze pionieer jak juz zrobi jakies radyjko to i obszerna instrukcje jak sie okazuje nawet nie w jezyku polskim. Pionieer robi dobre radia ktore naprawde dobrze graja ale jest za duzo ustawien od samego poczatku by to "posluchac ew. wlaczyc" stad wlasnie nie lubie tej firmy.

Wole Kenwooda, Alpine, Clariona, Blaupunkta. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extradd: Skoro jest proste w obsludze to po co Ci isntrukcja?? Ja do swojego kenwooda nie potrzebowalem instrukcji tam bylo wszystko jasne i czytylne, dlatego tez mowilem ze pionieer jak juz zrobi jakies radyjko to i obszerna instrukcje jak sie okazuje nawet nie w jezyku polskim. Pionieer robi dobre radia ktore naprawde dobrze graja ale jest za duzo ustawien od samego poczatku by to "posluchac ew. wlaczyc" stad wlasnie nie lubie tej firmy.

Wole Kenwooda, Alpine, Clariona, Blaupunkta. ;)

 

Instrukcje zawsze warto przeczytać, angielskiego nie znam więc nie poczytam tej którą dostałem.Oczywiście znowu siedziałem dłuższą chwilę w aucie bawiąc się nowym nabytkiem i znowu poodkrywałem co nie co.Osobiście przesiadłem się z SONY i widzę kolosalną różnicę na korzyść PIONEERA.Dotego posiadam(zakupione wraz z autem) wzmacniacz 4-ro kanałowy plus sub kenwoda(podobno zabytek :P ).Głośniki z przodu JBL(jakieś małe i jajowate- do wymiany na gwałt) a z tyłu mam półke z MDF o grubości 2cm z jakimiś magnatami wersji golden o pokaźnych wymiarach natomiast brak dokładniejszego opisu.Ale jak to teraz hula aż wewnętrzne lusterko mi przestawia :one:

 

 

[ Dodano: Nie 31 Sie, 2008 11:14 ]

Natomiast do PIONEERA DEH-P6000UB, mam :)

http://instrukcje.elektroda.pl/download.php?id=8851

 

Modliłem się byś mi znie wyleciał z tą instrukcją bo już ją wcześniej wygrzebałem na elektrodzie.Jest kiepskiej jakości.Bardzo często przeglądam elektrode :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...