Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wtryski RAIL zolte + elektronika STAG300 za 2200zl ?????


Gość danielvlv

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mdzalewscy
jeden z gazownikkow mi to zaproponowal

 

hm...

 

mysle nad tym...0

 

wtryski zamień na magicjety, i zadbaj aby reduktor był do jakiś 200KM, bo jak dostaniesz w komplecie tomasseto Alaskę to niedługo będziesz pisał o problemach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość danielvlv

wiec moze lepszym wyjsciem byloby zalozyc zwykla instalacje za 1600zl niz slaba sekwencje hm...dalej nie wiem...juz 2 tygodnie mysle nad tym co zalozyc i nic nie wymyslilem, bo wszyscy na forum polecaja sekwencje, a tata jezdzi od 7 lat na zwyklych i nigdy nic sie nie dzialo (Vectra A, Vectra B .1.8 16V)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tata jezdzi od 7 lat na zwyklych i nigdy nic sie nie dzialo (Vectra A, Vectra B .1.8 16V)

bo poprawnie założona instalacja 2 generacji nie będzie sprawiała problemów, jedyna różnica to odczuwalny spadek mocy i wzrost spalania PB, co w przypadku instalacji sekwencyjnej powinno nie mieć miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy
a tata jezdzi od 7 lat na zwyklych i nigdy nic sie nie dzialo (Vectra A, Vectra B .1.8 16V)

bo poprawnie założona instalacja 2 generacji nie będzie sprawiała problemów, jedyna różnica to odczuwalny spadek mocy i wzrost spalania PB, co w przypadku instalacji sekwencyjnej powinno nie mieć miejsca

 

ja jeźdzliłem Primerą w gazie 2 generacji z 5lat (100tyś km) i w miarę o.ki, ale po założeniu II generacji, silnik sporo stracił na mocy i spalanie na poziomie 10-15litrów też nie było zachwycające. W nowszym aucie już zażuciłem sekwencję i w zasadzie nie wiem że jeżdzę na gazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...