Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z radiem po montarzu wzmacniacza


Gość marhack

Rekomendowane odpowiedzi

problem jest typu takiego ze po zamontowaniu wzmacniacza w aucie teraz po odpaleniu silnika slysze silnik w glosnikach (chrakterystyczne swiszczenie przy dodawaniu gazu) co to moze byc?? dodam ze to nie moje pierwsze car audio i prosze nie pisac pytan typu "a gdzie podlaczyles "+" albo "-" bo to jest oczywiste) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest typu takiego ze po zamontowaniu wzmacniacza w aucie teraz po odpaleniu silnika slysze silnik w glosnikach (chrakterystyczne swiszczenie przy dodawaniu gazu) co to moze byc?? dodam ze to nie moje pierwsze car audio i prosze nie pisac pytan typu "a gdzie podlaczyles "+" albo "-" bo to jest oczywiste) pozdrawiam

 

Odłącz podczas pracy silnika kable sygnałowe i napisz co się stało. Jeśli świst zniknie to może to być problem z kablem sygnałowym, jego ułożeniem lub problem z masą. Jak na razie moje doświadczenie w car audio to tylko 2 samochody, ale zawsze to było radio + wzmacniacz i jeszcze mi się to nie zdarzyło. Kable prowadzone zawsze tak, aby nie były zakłócane ani też nie zakłócały elektroniki samochodu. Nie stosowałem żadnych "separatorów" masy ani też nie musiałem łączyć bezpośrednio mas radia i wzmacniacza.

 

Jak masz poprowadzone kable zasilania i sygnałowe?

 

[EDIT]

 

Może to być jeszcze wina kończącego się regulatora napięcia w alternatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dałeś ciała tak jak ja czyli poprowadziłes kable sygnałowe razem z innymi zasilającymi fabrycznymi w jednym progu :/ le już pracuję nad poprawką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja kabel "+" leci w jednym progu z kablem sygnalowym i to moze byc problem?? tak naprawde jak by sie dobrze zastanowic to jeszcze nigy tak nie robilem imoze dlatego tak nie buczalo :) zaraz przloze kable i zprawdze co i jak i dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...