Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Słaby na niskim zakresie obrotow.


Gość sopel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam Primerke P10 2.0i 16v 1994r. LPG.

Słabo się rozkręca na niski zakresie obrotów do 3500 obr. po 3500 obr. wciska w fotel. Nie jestem pewny ale chyba są jakby drobne szarpanie w czasie przyspieszania do 3500obr.

Na gazie od dwóch dni nie jezdziłem. świece wymieniłem, filtr paliwa był wymieniany 5000km temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz oglądnij filtr a nie pisz kiedy wymieniany bo ja wymieniam jak z autkiem sie coś dzieje albo jak filtr jest do d.... tz czarny szary zakurzony 5000 to na eksploatacyjne rzeczy to i tak sporo filtry ...mi sie auto dusiło 4500 km.. tak że to zależy narazie wymień te rzeczy podstawowe potem grubsze może to przepływomierz jakiś czujnik jak błędy nie wyskakują to szukałbym przyczyn w prostych rzeczach ,,,,np zatanuj na shelu ,,,albo lepszą pb,.....moźe kabelki ,,,,to mi wygląda na filtr powietrza ..brak ciagu...ja tu expertem nie jestem są lepsi.. zainwestuj w filtr to z 15-20 zł ...i tak sie przyda sprawdz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam dawno mnie nie było. Wiec tak się sprawa ma. Wyczyściłem przepustnice i przepływomierz, kodów błędów nie czytałem, zaślepiłem EGR. Nic nie szarpie, do 3500 obr. jedzie ale powyżej 3500 obr. wkręca się niesamowicie w fotel wciska!!! Myślałem jeszcze o zapłonie ale narazie nie mam lampy. POZDROWIONKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...