Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A32] Druga Maxima na podwórku


Gość Maxi-Dyla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maxi-Dyla

Panie i Panowie z radościa donoszę że DYLSON własnie zakupił Maximę a32 z 1999 roku oczywiście 3,0 i w manualu :diabel2: Teraz wraca do domu i na pewno po południu napisze coś więcej i wrzuci fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie :) Maximka a32 z 1999r z jedynym slusznym silnikiem i manualna skrzynia. Jest to wersja europejska w srebrnym kolorze (moje trzecie auto i trzecie srebrne). Zdjecia beda pozniej jak wymyje auto (co wlasnie ide robic) :)

GRZECHu, faktycznie w czeiwe jest chyba najwiecej maximek

I obiecane fotki. Tylko tyle bo deszcz mnie zlapal.

 

399afaa98a756364m.jpg

ea572c7aa6e9f634m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylson, czułem jak dzwoniłeś że grane jest auto :diabel: domyślałem sie że chodzi o Maxime :diabel2: ale nie chciałeś zapeszać, rozumiem :diabel2:

 

Gratuluje zakupu :one:

 

i zmień ten #$%@^ avatar na jedyny słuszny :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylson, czułem jak dzwoniłeś że grane jest auto :diabel: domyślałem sie że chodzi o Maxime :diabel2: ale nie chciałeś zapeszać, rozumiem :diabel2:

 

Hehe ...do mnie zadzwonil o 23 w czwartek i mowi ze na 100% jedzie po fure i czy pojade z nim ? :) w piatek o 6 juz bylem w drodze do niego :D

 

Obejrzelismy dokladnie furke, utargowalismy pare zlotych :diabel2: i wracalismy juz do domu z Dylsonem Maxima, a jego tata gonil nas Carisma.... wiec dokladnie nie moglismy jej sprawdzic ile idzie, zeby chlopa nie zgubic :D

 

A poniewaz byl to 13 w piatek , to jakies male przygody musialy byc . W centrum Warszawy przejechalismy jedyna stacje w poblizu i jechalismy na oparach....... kiedy auto zaczelo juz przerywac nie bylo nam do smiechu :/ Jednak skrecilem w boczna uliczke zeby nie zaparkowac na srodku skrzyzowania i jakims cudem okazalo sie ze jest stacja :) PO zatankowaniu myslalem, ze juz nic nie jest w stanie mnie zaskoczyc, do momentu kiedy Dylson nastawil radio i odpalil swoja plyte z ulubionymi kawalkami :) Do jednego z hitow Dylsona podaje link ponizej :P

 

Hit Dylsona

 

P.S Dla wtajemniczonych, powiem tylko, ze Curia byla caly czas z nami :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy auto zaczelo juz przerywac nie bylo nam do smiechu Jednak skrecilem w boczna uliczke zeby nie zaparkowac na srodku skrzyzowania i jakims cudem okazalo sie ze jest stacja

to wiadomo dlaczego ta stacja sie tam znalazła, Kurja Wam pomogła :P cieszcie sie tylko że nie było tam Wawozu :diabel2:

co do hitu Dylsona to Video jest całkiem spoko :one: tyle że miało być chyba " jade na plaże " :P " Maximą jade " :diabel:

 

Chyba sie domyślam jaki będzie pierwszy mod :diabel2: Dylson ? Mam ja, ma Szalony, ma Maxi-dyla, musisz mieć i Ty :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie chciałeś zapeszać, rozumiem

Dokladnie tak :)

do momentu kiedy Dylson nastawil radio i odpalil swoja plyte z ulubionymi kawalkami

Dobra dobra ja nie powiem kto byl operatorem tego radia :one: Jak chcialem fajna stacje poszukac to Szalony sie uparl, ze to on znajdzie lepsza :D

glebe i y-pipe

Wszytsko w swoim czasie :) Nie ukrywam, ze to sa dwie rzeczy ktore bym chcial zrobic na poczatku. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Furka juz jest znana na mojej wsi i dostalem zaproszenie na kreske z corrado g60 swiezo po kapitalnym remoncie. Zmienie olej i zobaczymy co z tego wyjdzie. Najwyzej ukradne bratu y-pipa ;)

Fer trzeciego laurela kupujesz? ;)

Ps. Jacku nie wiem co Ci sie w tym avatorku nie podoba :P

Ps2 Tomek Tobie te dwie oponki toyo to juz chyba nie sa potrzebne? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fer trzeciego laurela kupujesz? ;)

No niestety, autko okazało się padłem, gorszym blacharsko jeszcze bardziej od czerwonego, więc odpuściłem sobie, bym musiał chyba z 5tys na blacharza wydać żeby to się kupy trzymało, dziękuje za taki zakup ;) Szukam dalej trzeciego "dziecka" :D

 

 

Ładna Maximka :one: Niech służy dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hit Dylsona

Proponuje za rok, przed wyjazdem z osrodka oprócz alkomatu nie ktos sprawdza co siedzi w radiu! Wiecie co by bylo jakby Dylson jechal z otwartymi oknami i by telewizja jakas to sfilmowala :P w łapu capu by pokazali :)

 

Dylson pomysl czy wydechu nie chcesz kompletnego, jakbys chcial to x 3 od razu bysmy zamowili, Szalonemu tez juz wytrzymac nie moze zeby czegos nie poprawic u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...Dylson mnie ostro namawiam na glebe..... nawet mamy juz cos upatrzone ;) Tylko Waca ciezko na gg zlapac i dopytac :027:

A ja dosc mocno mysle o wzmocnieniu hamulcy w swojej Maxi !!! ..... wiec grupowe zakupy z USA czas zaczac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...Dylson mnie ostro namawiam na glebe..... nawet mamy juz cos upatrzone ;) Tylko Waca ciezko na gg zlapac i dopytac :027:

A ja dosc mocno mysle o wzmocnieniu hamulcy w swojej Maxi !!! ..... wiec grupowe zakupy z USA czas zaczac :D

 

wiem sorki przyjacielu ale probuj w ten czwartek hehe powinienem miec wolne z pracy. piszesz o zmianie hamulcow?? Mam moje zaciski od skaja GTS do opchniecia :D

 

No popatrz jak sie zgadalismy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxi-Dyla

Ładne foty ale najladniejszej złotej maximy widać tylko przód!

Odnośnie gleby to ja juz w 1/4 mam niestety zrobioną. Wczoraj wieczorem jak wróciłem to obszedłem samochód i lewy przód mi siadł już o około 2-3 cm wylałmi sie całkiem amortyzator :( . Więc zakupy grupowe NAJWYŻSZY czas zacząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne foty ale najladniejszej złotej maximy widać tylko przód!

 

Nie przesadzaj Maxi-Dyla, bo zaraz Maxymalni zobacza na jakich "pieknych felgach" jezdzila Twoja slicznotka zima :diabel2:

 

Maras !!! Oto upatrzony zestaw Amory+ sprezyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne foty ale najladniejszej złotej maximy widać tylko przód!

 

Nie przesadzaj Maxi-Dyla, bo zaraz Maxymalni zobacza na jakich "pieknych felgach" jezdzila Twoja slicznotka zima :diabel2:

 

Maras !!! Oto upatrzony zestaw Amory+ sprezyny

 

Ciekawe jak bardzo twardo bedzie z tym zestawem :( jedyny tego minus bo cena przystepna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak bardzo twardo bedzie z tym zestawem

Biorąc pod uwagę kiepski stan naszych dróg, to będzie twardo, twardo jak diabli... Ale to wyłącznie moja opinia.

Ps. Właśnie, niewinna, co to za minka...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maras !!! Oto upatrzony zestaw Amory+ sprezyny

 

A widziałem je, ciekawe. Oprócz nich znalazłem na ebay'u też te:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_Car-Truck-...0229554929& - Tokico HP

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_Car-Truck-...0059280825& - KYB + Vogtland

 

Które z nich będą najbardziej komfortowe? Bo zależy mi żeby poprawa właściwości jezdnych szła w parze z zachowaniem jakiegoś komfortu.

 

Niestety chyba będę musiał odłożyć w czasie wymianę zawieszenia, bo okazało się że czeka mnie inny mod, równie popularny - remont skrzyni biegów :(

Jak będziecie robili zakupy, to może załapie się chociaż na short shiftera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez ogladalem ten zestaw z niebieskimi Tokico, ale Wacu radzi ten zestaw z bialymi. Biale amorki maja regulacje twardosci :)

 

 

A jak bedzie twardo ?? sie okarze :diabel2: Najlepiej jakby Dylson pierwszy sprawdzil :P

 

niewinna poprostu pomylila ikonki ;) Zamiast :/ miala byc :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...