Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szpera N14 GTI ??


Gość far77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągaj skrzynie od SR16VE i masz szperę w gratisie. Tyle, że skrzynia jest jeszcze krótsza niż w Sunny GTI (najkrutsza do SRów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ona ma krótkie przełorzenia i pod turbo totalnie się nie nadaje.

Za ok 1300$ + shiping są orginalne szpery NISMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość red_shogun
szukam szpery do N14 gti,kto moze coś doradzic w tym temacie,co warto kupic ,na jakie koszta musze byc przygotowany :?: ,auto ma 250ps docelowo bedzie około 280ps,

 

Szukaj na amerykańskim ebay'u skrzynki od NX2000 (amerykańska wersja 100NX 2.0 GTI). NX2000 to przednio napędowiec z SR20DE on board, który miał dodatkowo "limited slip differential" słynny LSD :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu przy okazji tematu KAAZ i Quife natknąłem się na firmę: klik

Tylko jak ma się sprawa do wersji na EU to nie wiem, niby większość P&P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na europe były skrzynie w małych obudowych i seryjnie nie miały LSD, na USA miały LSD i duze obudowy oraz krótszą lewą pólośkę i inny wewnętrzny przegób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam szpery do N14 gti,kto moze coś doradzic w tym temacie,co warto kupic ,na jakie koszta musze byc przygotowany :?: ,auto ma 250ps docelowo bedzie około 280ps,

 

 

Witam kolegę, czyżby nowy właściciel Jackowego sunny turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość red_shogun
do tej skrzynki potrzeba jeszcze półośki krótkiej wraz z przegubem wewnętrznym...

 

No dokładnie, ale wiadomo że jak ktoś się chce bawić w mody typu szpera to musi sobie zdawać sprawę że może do tego dojść przeróbka układu napędowego (nie tylko wymiana skrzynki) :lol:

Info dla szukających: chyba identyko fanty związane z LSD jak w NX2000 były też w amerykańskiej Sentrze coupe SE-R B13 SR20DE (91-94r.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na Yokohama Parada 205/45R16
jest to chyba bezpośrednia konkurencja R888 jeśli to prawda to poprawa będzie bardzo odczuwalna :D

Ps. ciekawe jak twój zaturbieniec by wyszedł z pojedynku z 200konnym zmiennofaziakiem też N14 :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 lat później...
Gość Tomaszekl5

Witam mam nissana sunny 2,0 GTI i poszukuje skrzyni od almery 1.6 VZ-R  lub czegos ze szpora . Pomozecie gdzie takie cacko mozna znalesc i ile kosztuje ? 

I mam jeszcze pytanie czy poza krótka pół osia wszystko  pasuje  np wałeki  frez na sprzegło ? pozdrawiam

Edytowane przez Tomaszekl5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam taka skrznie w ideanym stanie, sprzedac ja moge wraz z krotka polosia za 3000zl.

Sprzeglo normalne pasuje - jest identyczne we wszystki SR20DE/VE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

qrcze pogubiłem się..... jest tam szpera wiskotyczna le nie płytkowa. LSD to ogólne okreslenie szpery. Torsen albo wiskotyczna -płytkowa no chyba ze nissan wymyslił jakas wydumkę.

http://gsport.com.pl/wp-content/uploads/pdf/WRC115_Szpery_v3.pdf

 

może ma ktos po prostu fotke tej szpery z 1.6 Vz-r??????  rozwiejemy wątpliwosci co to za wynalazek okryty tajemnicą:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.techlink-solutions.com/se-r/RS5F32V/

masz tutaj remoncik takiej skrzyni i szkoda ,że z NZ sie wypisałeś bo jak mam coś napisać na tym super... forum to mi się scyzor otwiera nie mogę postów pisać zakreśla się to co wklejam padaka jakaś mam wrażenie ,że specjalnie to robią no żal dupe ściska

Edytowane przez killer2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie foto szpery jest ale niestety bebechów nie widać:(

Co sie tyczy tematu NZ skoro nie mozna mieć odmiennego zdania niż towarzystwo wzajemnej adoracji to ni czuje potrzeby w tym uczestniczyć. Ja to widzę tak:" albo masz zdanie takie jak forumowy guru albo wypierda...j " .I tak też zrobiłem:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...