Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navara z hart top-em czy bez


Gość biernik
 Udostępnij

Navara z paką czy bez  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • z hard topem
      18
    • bez hard top-u
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Szukając auta brałem pod uwage tylko te z hard topem, ale kilka dni temu zdjąłem i nawet miałem plan sprzedać, ale żona kazała zostawić, więc zostawiam moze kiedyś się porzyda na dłuższą trase

a navarka moja to d22

 

Ale mam pytanko jak wy to widzicie, jak wam się lepiej podoba??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kupujemy pick-upa to niech on tak wyglada do konca. Uwazam ze nie nalezy psuc uroku tak pieknego auta hard-topem. Moim zdaniem lepsza jest plaska zabudowa. Tak jak kolega wyzej napisal kto co lubi i nalezy to uszanowac :P Sa tez ludzie ktorzy potrzebuja wiekszej przestrzeni bagazowej i dla nich hard-top jest jak znalazl, ale ja osobiscie wole plaska zabudowe i wlasnie dlatego taka posiadam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszni jesteście :D

To tak jakbym napisał, że jeśli ktoś kupuje inny kolor auta niż żółty to śmiać mi się chce, że takie cudaczne kolory ludzie wybierają kiedy ten żółty jest przecież uniwersalny i co tam jeszcze. Jak chcą mieć biały pojazd to niech kupią żaglówkę, a jeśli czarny to motor, a jak czerwony to traktor.

 

Wyluzujcie panowie... każdy ma swój gust, swoje potrzeby (wielu ma navkę do pracy) i wyśmiewanie się z innych jest trochę prostackie.

 

Sam też mam zabudowę, czasem ją ściągam ale w większości jest mi potrzebna zabudowana paka. I co? mam się tym martwić, albo co gorsza wstydzić?? :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie akcesoria służą poprawie wyglądu auta, jeśli właścicielowi się tak podoba. Wyciągarka służy wiadomo do czego. Orurowanie również. Paka jest do przewożenia najróżniejszych rzeczy.Zabodowa paki jest po to, aby pakę zabudować, jeśli jest taka potrzeba. Jest to auto użytkowe ponoć, więc jak ktoś ma potrzebę zamontować zabudowę to w czym problem panowie ? Przecież każdemu auto służy do innych rzeczy. Domadm, nic dodać nic ująć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno byłoby wozić psy bez paki :one:

 

Jest to samochód ciężarowy....

 

... to jakby robić ankietę czy Transit z plandeką, kontenerem czy samą skrzynią !!!

 

To użytkownik decyduje jak ten samochód będzie wyglądał.

 

Wozisz drewno , piasek , cegły to goła paka; wozisz sprzęt elektryczny , elektroniczny , ubrania itp itd to z zabudową paki.

 

Wozisz zaopatrzenie do schroniska - to będziesz spożywcze rzeczy woził odkrytym samochodem ????

 

I tyle.

 

A i ankieta pokazuje dokładnie to samo , prawie 50/50

 

a teksty , że jak chciałem zabudowę to trzeba było brać patha?? to może powiesz, gdzie tam wstawić np. 1,5 m3 drewna , albo tonę węgla ??? bez zasyfienia samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co z tej przewagi wynika ? Tylko to , że kilku osobom bez zabudowy się bardziej podoba i tyle. Tak jak mnie z brewkami a większości bez. Rzecz gustu. Ciekawi mnie tylko to, czy wszyscy zwolennicy navary bez hardtopu takiegoż faktycznie nie mają i jeżdżą bez, czy tylko wyrażają swoje upodobanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie przyspawał tego na stałe, miałem płaską zabudowę i gdy przychodził kartonik o 10 cm. wyższy jak zabudowa nie miałem co z nim zrobić. Do środka nie wchodziło a z paki wystawało. Jak kurier przywiózł 4 opony jedna musiała wylądować na tylnej kanapie. Jak mam przewieźć większy ładunek paka wędruje na bok, jedynie kłopotliwe są przewody i zastanawiam się czy nie zrobić jakiś szybkozłączy. Kolega jeździ z orurowaniem na pace. Przyznam że podoba mi się choć nie do końca wiem do czego można tego użyć w praktyce ;) Jednak w terenie jak ktoś siedzi na pace jest za co się trzymać ;) Nie wydaje mi się, aby ktoś wydawał kilka tys. zł. tylko po to by samochód ładniej wyglądał, tylko dopasowuje się samochód do własnych potrzeb. Zabudowa w tym przypadku nie jest lansem, pytanie mogłoby być co jest bardziej praktyczne i tu pewnie powstałyby dwa obozy ;).

Ps. Jadę dzisiaj na wesele. Zaproponowałem koleżance, że ją zawiozę i wiecie co, wybrała stare mondeo kombi :)))) heh może przestraszyła się argumentu, że całe życie później będzie po wybojach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tpirat, rury na pace (pałąk) są zabezpieczeniem w trudnych warunkach np. w górach, gdzie grozi przewrócenie na dach. Również wożenie ludzi na pace jest wtedy bezpieczniejsze, bo mają się czego trzymać.

 

Dla mnie ideałem byłby hardtop chowany za pomocą guziczka jak w mercedesiku SLR ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tpirat, rury na pace (pałąk) są zabezpieczeniem w trudnych warunkach np. w górach, gdzie grozi przewrócenie na dach. Również wożenie ludzi na pace jest wtedy bezpieczniejsze, bo mają się czego trzymać.

 

Dla mnie ideałem byłby hardtop chowany za pomocą guziczka jak w mercedesiku SLR ;-)[/quote

Hihihi, chowany hardtop, w gnojowozie, dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260

Większość Navar wygląda jak wozy z cygańskiego taboru, ja jak bym miał Navare wywalił bym wszystkie rurki, progi pałąki i budki, a założył elegancki stalowe koło z agresywną opona i tyle ....jakoś tak mi się to widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]a założył elegancki stalowe koło z agresywną opona i tyle ....jakoś tak mi się to widzi.

 

przecież to się wyklucza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260
Patrol 260, i właśnie dlatego nie masz navary :)

 

No nie mam dla mnie to jakoś za bardzo "miastowe" samochody :) w tym tygodniu zadatkować mam Y 61, jak wyjdzie fotki wrzuce niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kurcze i znowu mam dylemat, dwa dni temu zdjełem hardtop i nie wiem co dalej .

 

Ładniejsza jest jak na mój gust bez paki, ale nie wiem jak to będzie z płaską zabudową, przymierzam się do zrobienia takiej z blachy ryflowanej aluminiowej.

Wypowiedzcie się płaskozabudowcy, czy nie brakuje wam miejsca przy tym rodzaju paki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plaska i miejsca nigdy nie zabrako ;)) Robilem w Bek-pol-u w Płocku zabudowe, ale jezeli dobrze jej nie uszczelnisz to moze Cie troche pozalewac :P Ale ogolnie wyglada bardzo dobrze i miejsca nie brakuje :one: Czesto przewoze czesci samochodowe na pace i miesci sie tam 2-3 zderzaki, kilka blotnikow, nie mowiac o szybach i maskach ;) Zdaje egzamin :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...