Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana końcówki anteny w n16


Gość marekd

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

mam problem jak w temacie.

 

przeszukalem forum, ale nie znalazlem nic co mogloby mi pomoc dlatego zdecydowalem sie napisac.

 

problem polega na tym, ze koncowka od kabla anteny wchodzacego do radia powinna miec wtyczke typu meskiego(nie wiem jak to sie fachowo nazywa- w kazdym badz razie powinna byc zakonczona bolcem:)), u mnie albo ten bolec jakims dziwnym trafem wypadl albo jest to koncowka typu zenskiego.

 

czy samemu jestem w stanie wymienic taka koncowke na odpowiednia? jezeli tak to w jaki sposob?

 

moze jest gdzies dostepny manual z takim zabiegiem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekd jakbyś mógł zrobić foto i wrzucić - zarówno radia jak i przewodu. Albo znajdź na allegro podobne końcówki idaj linki. Ciężko jest tak określić, bo różne radia/kieszenie mają różne wyjścia na kable antenowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak: radio to pioneer 3600mp. nie mam na razie jak zrobic fotki jego tyłu bo jezdzi u kolegi w aucie, a na allegro i innych stronach nie udalo mi sie znalezc jego tyłu, za to znalazlem jakis manual ktory choc troche moze przyblizy jak wyglada to gniazdo na antene:

http://www.service.pioneer-eur.com/peeserv...DEH-P3630MP.pdf

 

a zakonczenie kabla antenowego powinno miec taka postac:

 

link

 

podpisany jako iso-din.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie albo ten bolec jakims dziwnym trafem wypadl albo jest to koncowka typu zenskiego.

kupujesz potrzebną końcówkę(pierwszy lepszy sklep elektroniczny) zarabiasz na kablu i po sprawie w czym problem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dwa rodzaje końcówek lutowane i skręcane jeśli trafisz skręcaną to wystarczy ci nożyk i śrubokręt,przy montażu środkowa żyła nie może stykać się z oplotem i tyle, sprzedawca wszystko ci pokaże jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...