Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Skrzypienie z boku


Gość lukasz6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu jak zrobiło się ciepło pojawiło się skrzypienie w okolicach prawych drzwi gdzieś pośrodku. W okolicy środkowego słupka. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, skrzypi na dziurach - poprosilem pasazera, zeby na chwile otworzyl drzwi podczas jazdy i to skrzypienie jakby ustalo - pasazer z przodu - ale jak jade sam to mam wrazenie jakby to darły sie tylnie drzwi, albo cos bezposrednio w slupku - cholera nie mam narazie czasu zeby to rozebrac, ale po 15 lipca rozbieram wszystkie drzwi - zeby wyeliminowac wszelkie stuki i luzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź przednie drzwi czy nie mają luzu góra=>dół jeśli tak to na bank jest to przyczyna... warto WD40 zastosować - powinno pomóc doraźnie na 99% - można wtedy spokojnie i bez skrzypienia pojeździć :) przed regeneracją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam regulowałes te zawiasy? bo ja mam tez taki problem. Jak jade po nierównościach, to strasznie skrzypi po obu stronach. Wydaje mi sie ze to gdzies na wysokości słupków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mnie pytasz, to nie. Pojechalem do ASO, zeby zrobili w ramach gwarancji.

I jak juz wczesniej inni pisali, oprocz regulacji bylo tez smarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomekorl

Miałem dokładnie to samo. Nasmarowałem dokładnie (WD-40) wszystkie zawiasy i wszystkie zamki w drzwiach.

Zniknęło wszystko i jest cichutko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...