Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

alarm avital n15


Gość olgi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam dość dziwną sytuację - nagle przestał działać alarm. Reset poprzez wyjęcie klemy nicnie dał, zmiana barerii również, Pilot wykazuje poprawną pracę - świeci się dioda lecz efektu żadnego to nie daje. Nie można zamknąć ani otworzyć auta. Na zapasie jest wszystko OK. Pilot nie spadł i nie dostał wody,Co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a może alarm przeszedł w tzw tryb serwisowy? Mam takie coś u siebie. Mam alarm firmy ENFORCER i też nagle przestał działać. Ot tak od siebie, nagle. Na centralce alarmu miałem 'pstryczek' ktory sie naciskało, przytrzymywało i alarm wrócił do normalnej pracy. I tak samo jak u Ciebie. Włączanie/wyłączanie alarmu (tj zasilania) nic nie dawało. Klemy - też nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na zapasowym pilocie wszystko działa to nie wina alarmu tylko pilot padł albo jakimś sposobem się rozkodował, poszukaj w instrukcji alarmu jak zakodować piloty do tego alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załączniku instrukcja montażu i programowania alarmu, niestety bez załącznika. Podaj e-maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...