Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

drążek kierowniczy


Gość kristofeer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kristofeer

Witam jestem tu nowy - mam problem - otóż , szukam drążka kierowniczego do mojego x-traila i napotkałem się z trudnościami - otóż, w żadnym sklepie nie ma zamienników - czy ktoś orientuje się jak jest cena tej części w ASO - mam obawy , że to będzie jakiś specjalny koszt - co wy na to????

aha moja pucha jest z 2005 roku 2.0 benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kristofeer

mają ale tu są dziwni ludzie przez telefon ani rusz - przyjedx i spokaz mu palcem zatrudniaja debili - bo chyba mu sie cos porypalo zaspiewal mi 900pounds :-P

 

[ Dodano: Sob 21 Cze, 2008 16:18 ]

bylem jednak mu sie nie porypało - nie sprzedaja odzielnie - tylko całe zwrotnice - booosche - w polsce mi powiedzieli ze sprzedają - q..wicy można dostac - a jeszcze weekend - co robic???? --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kristofeer

mam w planie taką opcję - ale całą zwrotnicę wymienia tylko dlatego , że jeden drążek pękł - tylko nie wiem czemu w polsce jest (niby dostępny ) a tutaj nie ma ---- czy ktoś już wymieniał sam zwrotnice - dużo przy tym pracy - samochód stoi u rolnika - szkoda mi kasy na transport do warsztatu - i tak wiele wydam na części !!!!!!

pzdrowienia

 

[ Dodano: Wto 09 Cze, 2009 19:52 ]

Jakby ktoś potrzebował drążka to nareszcie można dostac (jak zwykle jak mi już nie potrzebne :/ ) na ebay uk - podaje link: http://cgi.ebay.co.uk/NISSAN-X-TRAIL-2-2TD...93%3A1|294%3A50

i cena normalna ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Odkopię temat.

 

ktoś wymieniał? jakieś problemy przy wymianie, czy idzie gładko? Mam do wymiany lewy.

 

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...