Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Navara musi cieknąć ......


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to chodzi o kolege który wczesniej pisal o tym na grupie to on niema szyberdachu. TUTAJ jest więce na ten / podobny temat.

Czy u kogoś z was też występuje podobny objaw ? skraplanie wody ? ktoś może rozbierał podsufitke i widział czy u niego ma takie coś miejsce ? zastanawiam sie czy to jakas wada fabryczna akurat tego jednego egzemplarza czy może jakieś serii / partii czy też wszystkich modeli navar ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość maniek1975

Jeśli to chodzi o kolege który wczesniej pisal o tym na grupie to on niema szyberdachu. TUTAJ jest więce na ten / podobny temat.

Czy u kogoś z was też występuje podobny objaw ? skraplanie wody ? ktoś może rozbierał podsufitke i widział czy u niego ma takie coś miejsce ? zastanawiam sie czy to jakas wada fabryczna akurat tego jednego egzemplarza czy może jakieś serii / partii czy też wszystkich modeli navar ;/

U mnie zimą też cieknie woda z podsufitki w mniejscu mocowania osłon przeciwsłonecznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, skrapla się tam woda. Ostatnio jak mi kapało to ściagnąłem lampe i okazało się, że na całym dachu jest pełno kropel wody.

Aż śmiać mi sie chce z debili w nissanie, którzy argumentują to warunkami górskimi :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mieszkam przy odrze i pewnie duża wilgotność, kilka razy też mi poleciało z osłon przeciwsłonecznych, leci na kolana kierowcy lub pasażera :). W lampach też woda potrafi chlupać. Jako akwarysta, nie powinienem narzekać na kolejny zbiorniczek za free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu za oparciem kanapy jest kratka wentylacyjna kabiny, a w niej takie gumowe zaślepki. Być może skleiły się i są w pozycji zamkniętej. Prawie zawsze jeżdżę z włączoną klimatyzacją, która w jakimś stopniu osusza powietrze i jak dotąd nie zauważyłem wilgoci przy podsufitce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...