Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kod do radia nie działa


Gość kddz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, niedawno kupiłem Nissana Note mam problem z rozkodowaniem radia. Auto sprowadzone z Niemiec, posiadam instrukcję po niemiecku, postępuję zgodnie z tym co tam jest napisane i po wpisaniu kodu wyskakuje napis "WAIT 1 HOUR", spotkał sie ktoś z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Za małą dopłatą dobre :/ odemnie chcieli 180 zeta za demontaż radia i podanie kodu :P wiec sam je wykręciłem i przyniosłem do ASO tym razem inny koleś zapytał czy auto jest na gwarancji i podał za FREE kod do radia tyle tylko że raczej nie właściwy :/ bo nie mogę go potwierdzić przyciskiem TA a muszę potwierdzać strzałką a wtedy wyskakuje WAIT 1 MINIT a po kolejnych próbach WAIT 1 HOUR

 

Wie ktoś czy jest gdzieś możliwość zdobycia prawidłowego kodu ?? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 180 zeta to masz radio na allegro - Tutaj

Podjedź do jakiegoś elektronika/elektryka samochodowego to Ci doradzi najlepiej, gdzie uderzyć - oni mają swoich magików :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak rzekome radio zdemontować??

 

[ Dodano: Sob 14 Lut, 2009 15:44 ]

chcę wadzić inne i nie wiem jak się do tego zabrać :(

 

[ Dodano: Sob 14 Lut, 2009 15:45 ]

i jeszcze jedno pytanie. czy żeby dostać sie do głośników, trzeba zdejmować całe boczki z drzwi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demontaż radia to pestka :) otwierasz półeczkę nad radiem wyciągasz gumową podkładkę i pod nią znajdują się dwie śrubki na śrubokręt gwiazdkowy który trzeba wykręcić :)

następnie pod panelem radia znajduje się taka plastikowa zaślepka którą demontujesz, tam też są dwie śrubki do wykręcenia, po tym zabiegu możesz zdemontować całą środkową konsole z radiem nawiewami i górną półką wystarczy pociągnąć do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki serdeczne. przy najblizszej chwili czasu sie za to wezme :)

 

[ Dodano: Pon 09 Mar, 2009 19:15 ]

snafu dzieki serdeczne. rzeczywiscie demontaz to pestka, poszło jak z płatka!!

 

[ Dodano: Sob 28 Mar, 2009 18:46 ]

siemka. ma jeszcze jedno pytanie Snafu. chce zamontowac tweetery/cykacze, czy jak zwal tak zwal, ale nie mam na nie miejsca. chce wstawic w slupki, tam kolo sterowania recznego od lusterek. czy one sie tam zmieszcza, i czy w ogole dokupie gdzies te plastiki? a moze jest jakies miejsce w ktore trza wszadzic tweetery a ja ciemny nie wiem?

 

[ Dodano: Sob 28 Mar, 2009 18:46 ]

acha. a radyjko zmienilem bez problemów. dzieki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

slyszalem kiedys ze lepkie raczki jak maja radio z kodem to wsadzaja je w szczelnie zamknietym worku do zamrazarki na jakis czas i wtedy elektronika wariuje i gubi wszelkie blokady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...