Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Carminat v28


Gość lolo00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od niedawna jestem nowym użytkownikiem Navary, więc witam wszystkich użytkowników :) Mam pytanie: w osiołku pokazała się nowa wersja Carminat v28 na rok 2008. Czy ktoś już ściągnął i testował tą wersję? Obecnie mam v27. Plik po spakowaniu jest o 400MB większy, więc domyślam się, że mapy powinny być dokładniejsze... Pytam, bo plik w osiołku ma 4.2GB i nie wiem czy jest sens tracić czas na ściąganie...

 

Pozdrawiam Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na necie widze to trzy ostanie wersje to V27 V27.1 i V28 wynika z tego ze V28 jest nowszą wersją więc warto ją ściągnąć. Jak ktoś z was przetestuje nowszą wersje to podzielcie sie informacjami jak się spisuje. Ja również postaram się na dniach podzielić info na ten temat jak tylko uda mi się sciagnąć wersje V28, jak ktoś ma link albo namiar na plik to podzielcie sie info na forum lub priv.

Dzięki.

 

Ps. Podeślij na priv jak mozesz link ed2k dzieki.

 

[ Dodano: Wto 24 Cze, 2008 13:08 ]

Dzięki lolo00 za link.

 

udało mi się sciągnąć już v28 i zapowiada się ciekawie:

2008-2009 Europe DVD-ROM N I S S A N D A T A V E R S I O N 0 8 / 0 3 / 0 1

 

Idę wypalić i przetestować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jacerek10

ja już pobrałem, pierwsza próba wypalenia i lipa, jak ktoś wie jak ustawić nero żeby to poszło w naszych navi to proszę o instrukcję, jak uda mi sie wypalić to napiszę jak. plik po ściągnięciu nie jest obrazem płyty, tylko na żywca skopiowanymi z płyty plikami

pozdrawiam wszytkich

 

 

--------------------

no i udało się, płyta działa, z nowości w moim regionie naniesiono już obwodnicę Garwolina, czego w wersji v27 nie było, ustawiłem nero na wypał płyty DVD ISO9660/UDF a reszta na automat i poszło, pozdrawiam i miłego wypalania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Próbowałem prześledzić inne wątki, ale nadal nie rozumiem czy Carminat jest zamiennikiem do Xanavi i działa poprawnie na oryginalnym navi z Nissana ?

Czy ktoś może mi to wyjaśnić ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość farmer1979

Pobrałem,z folderów utworzyłem programem UltraISO obraz płyty i wypaliłem w Nero.Wszystko dziala,tylko nie mogę zmienić języka.Działa tylko język włoski,wyświetla komunikat po włosku ze prawdopodobnie nie ma innego jezyka na dysku dvd.

Płyta-Verbatim DVD+R DL AZO

Nagrywarka-LG GSA-H55N

Predkość x4

 

Juz wszystko ok!Włozylem plyte Carminat v27 zmienilem jezyk,potem wlozylem Carminat v28 i wszystko super smiga!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GRZEGORZ36

A JA ,

Poczytałem przed zakupem na forum, pojeżdziłem z oryginalną :<

i za 8 stówek kupiłem navi garmina jak mi potrzeba to sobie włączam i mam satysfakcje że nie mam G za 7 tysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich!

 

Bardzo prosze o podanie linka aby sciagnac najnowsza wersje V28 do nawigacji!

 

A czy ktos sprawdzal czy mozna przekopiowac orginalna plyte (chodzi czy jest zabezpieczona) np pozycz od chlopakow z ASO!:)

 

Czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...