Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tłumik UPGRADE


Gość niebieski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po tygodniu wywali ci siano ze srodka , i urwie ci głowe, wczesniej tez nie bedzie ciszej. Strasznie glosny i szybko wypluwa siano ze srodka. Lepiej zrobic cos na zamowienie teniej i lepiej - nie bede juz mowil ze powinines do El-Teca podjechac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niebieski

O El-tecu tez myslałem i Tomali, ale szukam czegos z tych kształtów typu mugen. Nie moge nic u nas w PL znalezc sensownego, o lipie z allegro juz nie wspomne :( jesli nic nie znajde to pewnie cos na zamowienie bedzie od Tomali jak u bodek_n14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale szukam czegos z tych kształtów typu mugen

 

to chyba do hądy... :) mi to do do nissana kompletnie nie pasuje ... kup porządny elipsoidalny tłumik najlepiej przelotowo-komorowy ... chyba że chcesz żeby Ci głowę urwało

to bierz najtańszy mały z allegro za 150 zł albo zostaw rurę - będzie tak samo głośno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dedykowanych tlumikow do sunny typu Apexi , HKS, Greddy, Blitz itp. Mozesz kupic za 1200-1500 sam tlumik a za ta cene zrobisz caly wydech. El-Tec tez ci zrobi na wzor Mugena jak poprosisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`ja mam u siebie upgrade'a tyle ze revolverS [od ponad roku] i nie uwazam zeby to byl zly wyrob ... nie zardzewial, nie zmienia barw, chodzi tak samo glosno jak na poczatku i naprawde solidnie wykonany .... w drugim aucie [dieslu-ojca] jest upgrade S16 [czy jakos tak] zamontowany od ponad 2 lat i jest tak samo ... wiec jezeli chodzi o firme to polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka koncowke i bede ja montowal http://www.allegro.pl/item382591690_koncow...01_polecam.html

jak najlepiej ja zamontowac? ze wspawaniem troche klopot bedzie...ale w ostatecznosci moze jakos sie uda zalatwic... a na obejmie bedzie to bezpiecznie? tzn nie odleci od drgan?poniewaz inne nakladki maja jakby wbudowana obejme i sa duzo lzejsze, a tu jest tylko nacięcie na koncowce

a druga sprawa, czy przy montazu przyciac troche seryjna rurke, zeby spaliny lecialy przez wieksza czesc tej koncowki? bo jak nakladam teraz, to jakos 2 cm tylko dluzsza jest ta koncowka od rurki. help:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niebieski

Czyli lepiej dac sobie na spoko z takimi tłumikami ? A ile el-tec zyczy sobie za ostatni tłumik ? uklad wydechowy robie sam bo mam mozliwosci, wiec chodzi tylko o ostatni tłumik. Jesli ktos wie jak one w srodku wygladaja to mozna by skopiowac i u nas w klubie sprzedawac taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno ciszej nie bedzie :)
wiadomo :) ale chodzilo mi o to ze ten tlumik nie jest upierdliwie glosny ... zrobilem juz kilkanascie dluzszych tras [przeglady przechodze bez problemow] i nie narzekam na bole glowy, a autko ladnie mruczy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno ciszej nie bedzie :)
wiadomo :) ale chodzilo mi o to ze ten tlumik nie jest upierdliwie glosny ... zrobilem juz kilkanascie dluzszych tras [przeglady przechodze bez problemow] i nie narzekam na bole glowy, a autko ladnie mruczy :)

 

ja mam upgrade, narazie tylko raz mi dowod zabrali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...