Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

sr20det do primery p10 4wd, czy tak się da?


Gość dwazerogt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak da się ale pod warunkiem że miała ona na wstępie silnik 2.0 co do napędu to nie radził bym na nim ostro ruszać i kręcić bączków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość dwazerogt

może pytanie głupie ale czy sunny/pulsar gti-r ma taką samą płytę podłogową co p10, chodzi mi o przełożenie napędu 4x4 do p10 no i silnika. Powiedzmy, że mam okazję kupić tanio rozbitego anglika i bardzo mnie to intersuje.

Druga sprawa to do jakich sr20det (z których modeli aut) pasuje skrzynia z p10gt. Szczerze mówiąc szukałem po necie ale primer gti-r jest niewiele, przydałaby sie jakaś w polsce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikey_one

Niestety swap napędu z gti-r do primery to nie taka prosta sprawa... skrzynia owszem podejdzie ale cała reszta (wał, półosie) to już raczej custom... Co do Twojego pytania o płytę to jest ona inna... (jak sama nazwa mówi - N14 i P10)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
Primery 4x4 były tylko 1,6

A nie wychodziły z 2.0? Jakieś pół roku temu widziałem na allegro P10 GT z SR20 i napędem 4x4.

Bądź co bądź tak pisał sprzedawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dwazerogt

to jeszcze powtórze pytanie co z tą skrzynią z p10gt, do których turbo podejdzie bez żadnych przeróbek?

Tak poza tym to powiem Wam, że silnik z całym osprzętem na ebayu z gti-r kosztuje ok 2tys dolarów, a primer 4x4 jest dosyc sporo w Skandynawi. Myślę, że taki projekt wyszedłby całkiem niedrogo, a że p10 podoba mi się jak żadne inne auto:) to musze coś z nią pokombinować. Taka 4x4 na pewno dawałaby radę ale jeśli to okaże się niemożliwe to chciałbym wsadzić jakiś seryjny z turbo tylko, który żeby podeszła skrzynia i reszta bez żadnego rzeźbienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikey_one

Słuchaj jeśli skrzynia jest od SR porzecznego (primera 4x4 SR20) to do innego poprzecznego (sunny GTiR) będzie pasować. Nie wiem natomiast jak z łapami silnika (sunny vs primera), obawiam się, że aby to wszystko grało to może być tak jak ze swapem napędu z GTiR - custom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem to do N15 i N16 a teraz wrzucam do N14 więc z całą stanowczością: tak da się ;)

Pasi zarówno z 4wd jak i fwd. Jak szukasz motorowni to będą takie za jakieś 1,5 miecha we Lublinie do odebrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...