Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie w Warszawie mozna kupic turystyczne fotele kubełkowe??


Gość rossi20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gdzie w Wawie mozna kupic fotele kubełkowe... nie musza byc OMP, czy BiMarco - choc ten ostatni ma w swojej ofercie fotele w normlanej cenie. Za wszelkie namiary z góry dziekuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widzę że też foteli jakiś ciekawszych szukasz...

Coś fajnego i w miarę cywilizowanego: http://www.moto.allegro.pl/item384140856_f...sprint_fia.html

 

Nieco bardziej hardkorowego: http://www.moto.allegro.pl/item388003269_f...i_50_ceny_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Blue City w sklepie tuningowym były na sprzedaż fotele turystyczne, składane w tej samej fabryce co OMP, wyglądają zresztą identycznie, jedynie nie miały napisu OMP.

Cena coś około 550 zł za sztuke. Wydaje mi się, że to dobry wybór do auta na ulice, gdzie niekoniecznie trzeba walczyć z kilogramami. Taki fotel jest wygodny i normalnie można go użytkować z seryjnymi pasami

 

0606_HT_01_Z%202006_Honda_Civic_EX%20interior_omp_seats.jpg

 

Sparco Sprint niestety ma konstrukcje rurkową i przy dzwonie istnieje prawdopodobieństwo zakleszczenia się w nim.

 

Z laminatowych najtańszy jest SPEED, czy tam Mirco, za około 400 zł można mieć taki fotel. Waga jakieś 7kg. On natomiast przy dzwonie może popękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujcie mirco 3 - są świetnie wykonane i mozna zamówić bez żadnego nadruku albo wyszyć dowolny

 

ja chyba takie wezme do siebie są całkiem w cipkę:

 

s3-czarny_072905328.jpg

 

[ Dodano: Sro 25 Cze, 2008 10:48 ]

Taki fotel jest wygodny i normalnie można go użytkować z seryjnymi pasami

 

kubeł też można tylko trzeba przewlec pas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niebieski

Tez bym sie pisał na taki fotelik :D moze zrobic jakies zamowienie grupowe jak coobcio pisał

 

[ Dodano: Sro 25 Cze, 2008 19:52 ]

Sory, Kuba że z małej litery pojechałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...